Marcin Najman
YouTube Fame MMA
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Grudnia 2020

Rywal Marcina Najmana przejdzie operację. Kontuzję spowodował nie bokser, a jego trener

Marcin Najman okrył się hańbą w trakcie walki z Kasjuszem Życińskim podczas gali Fame MMA 8. Jednak jeszcze większe powody do wstydu ma jego trener. Damian Herczyk w trakcie zamieszania, jakie wybuchło po tym, gdy sędzia zdyskwalifikował Najmana za niesportowe zachowanie, uszkodził nogę “Don Kasjo”. Bokser trafił do szpitala, a teraz się okazuje, że kontuzja jest jeszcze poważniejsza, niż się wydawało.

  • Marcin Najman przegrał podczas Fame MMA przez dyskwalifikację
  • Kontrowersyjny zawodnik złamał przepisy w walce z Kasjuszem Życińskim
  • Trener Najmana uszkodził nogę Życińskiego w trakcie zamieszania po walce
  • “Don Kasjo” musi przejść operację nogi

Marcin Najman przegrał przez dyskwalifikację z Kasjuszem Życińskim podczas Fame MMA 8. Trener “El Testosterona” Damian Herczyk uszkodził nogę Życińskiego, gdy ten był obezwładniony przez ochroniarzy, którzy rozdzielili zawodników po walce. Uraz okazał się bardzo poważny, a zawodnik musi przejść operację.

Wielka radość w rodzinie Adama Małysza. Legenda przekazała fanom wspaniałą nowinęWielka radość w rodzinie Adama Małysza. Legenda przekazała fanom wspaniałą nowinęCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Marcin Najman vs. “Don Kasjo”. Poważny uraz Życińskiego

Choć od gali Fame MMA 8 minął już ponad tydzień, wciąż głośno jest o skandalu, do jakiego doszło w walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. “Don Kasjo” opuszczał oktagon z uszkodzoną nogą. Wszystko przez skandaliczne zachowanie trenera Najmana.

“El Testosteron” został zdyskwalifikowany przez sędziego po zaledwie kilkunastu sekundach walki. 41-latek najpierw obalił rywala, a następnie kopnął go. Było to karygodne złamanie przepisów, gdyż walka miała toczyć się na zasadach bokserskich.

Po werdykcie o dyskwalifikacji dla boksera-celebryty do oktagonu musieli wejść ochroniarze, by rozdzielić awanturujących się zawodników. Wówczas doszło do najbardziej szokującego zdarzenia tego wieczoru. Trener Marcina Najmana Damian Herczyk uszkodził nogę Kasjusza Życińskiego.

“Don Kasjo” od razu po walce musiał udać się do szpitala, gdzie wykonano prześwietlenie kontuzjowanej nogi. Początkowo wydawało się, że uraz nie jest groźny, jednak kolejna badania wykazały, że Damian Herczyk bardzo mocno uszkodził nogę 28-latka.

Pilny apel Justyny Kowalczyk. Gwiazda prosi o pomoc, sprawa jest bardzo ważnaPilny apel Justyny Kowalczyk. Gwiazda prosi o pomoc, sprawa jest bardzo ważnaCzytaj dalej


“Don Kasjo” musi przejść operację kontuzjowanej nogi

Herczyk skręcił kostkę “Don Kasjo”. Jak powiedział w późniejszym wywiadzie jeden z szefów Fame MMA Krzysztof Rozpara, uraz jest poważniejszy, niż się wydawało. Ucierpiały ścięgna w nodze Życińskiego i zawodnika czeka operacja.

- Wszystko wskazuje na to, że Kasjusz będzie musiał mieć operację zerwanych ścięgien i uszkodzonego stawu. Także na razie skupimy się na tym, żeby udzielić Kasjuszowi odpowiedniej pomocy/wsparcia, żeby kontuzję zaleczyć, a plany muszą się trochę opóźnić - powiedział Rozpara w wywiadzie dla portalu mma.pl.

Nie wiadomo na razie, jak długa przerwa od sportu czeka teraz “Don Kasjo”. Bokser chciał wkrótce stoczyć pojedynek z zawodnikiem, który ma za sobą starty w UFC. Domagał się od Fame MMA zakontraktowania na jego przeciwnika prawdziwej gwiazdy sportów walki.

Kasjusz Życiński swoje plany na razie musi odłożyć, natomiast czasu nie traci Marcin Najman. Kontrowersyjny celebryta już zapowiedział, że niedługo zorganizuje galę, podczas której stoczy pożegnalny pojedynek. Walka odbędzie się najprawdopodobniej w styczniu.

Źródło: mma.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News