Marcin Najman
Youtube/Kanał Sportowy
Autor Bartosz Goluch - 2 Kwietnia 2020

Awantura Marcina Najmana w programie na żywo. Bokser oblał wodą prowadzącego

Marcin Najman wziął udział w programie Hejt Park na antenie Kanału Sportowego. Po kilku chwilach do boksera i Mateusza Borka dołączył Krzysztof Stanowski, który jest mocno skonfliktowany z Najmanem. Program szybko przerodził się w awanturę i pasmo wzajemnych zarzutów.

Zaczęło się od przypominania tweetów Stanowskiego, w których dziennikarz napisał jednemu z internautów "idź się zabij". Stanowski odpowiedział serią uszczypliwości. Napięcie sięgnęło zenitu, a temperatura rosła.

Jerzy Dudek opowiada o awanturze z legendą Liverpoolu. Jerzy Dudek opowiada o awanturze z legendą Liverpoolu. "Nie znacie mnie z tej strony"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Marcin Najman kontra Krzysztof Stanowski

- Marcin Najman od kilku lat jest człowiekiem-memem. Pobił wszelkie rekordy, zarabiając na tym. Robiłeś to tak fatalnie, że ludzie zaczęli to oglądać. Wszyscy słabi w swojej dziedzinie ludzie powinni robić podobnie - kpił z byłego boksera Stanowski. - Ty jesteś ode mnie lepszy, nie wiem kto kupił te 100 tys. twoich książek - ripostował Najman.

- Marcin nie rozumie swojej roli. Ludzie po prostu chcą się z niego pośmiać, a on to wszystko bierze na poważnie - kontynuował Stanowski. - Przed programem słyszałem o tobie, że słabo się bijesz, ale jesteś inteligentny. Teraz zaczyna mieć wątpliwości - dodał.

Najman nie pozostawał dłużny. - Myślę, że twoim największym celem w życiu jest znalezienie się na Pudelku. Po to pier... takie bzdury o znanych sportowcach jak Robert Kubica czy ja - odparł Najman.

Wielkie wyróżnienie Lewandowskiego i Szczęsnego. Polacy najlepsi w Europie, wielkie brawaWielkie wyróżnienie Lewandowskiego i Szczęsnego. Polacy najlepsi w Europie, wielkie brawaCzytaj dalej

Najman rzucił wyzwanie Stanowskiemu

W pewnym momencie Najman zaproponował redaktorowi Weszło minutę boksowania na tarczach. - Ja w przeciwieństwie do ciebie nie robię z siebie kogoś, kim nie jestem. Nie jestem przebierańcem i nie będę tu boksował - oświadczył Stanowski. Po chwili Najman zaczął rzucać rękawicami w Stanowskiego, nazywając go piz... - Równie dobrze ja mogę ci zorganizować dyktando - stwierdził "Stano".

Potem było już tylko ostrzej. - Kiedyś po wsiach jeździły osoby chore, baba z brodą itd. W federacji Fame MMA bił się karzeł z osobą normalnego wzrostu, ty uczestniczysz w tym cyrku - mówił Stanowski. W odpowiedzi na to Najman oblał go wodą. - Mateusz, proszę nie nalewaj już naszemu gościowi, bo jest niestabilny - powiedział po wszystkim "Stano".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Za długie rozmowy przez telefon zablokują numer. Sieć nie zważa nawet na pakiet "bez limitu"
  6. Z ostatniej chwili: Minister ogłosił kolejny, bezwzględny zakaz. Jego złamanie wiąże się z poważnymi problemami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News