Marcin Najman
youtube.com/famemma
Autor Mateusz Wysokiński - 2 Kwietnia 2020

Marcin Najman wyzwał Tomasza Adamka. Szybka i bezlitosna reakcja boksera

Marcin Najman zadrwił z Tomasza Adamka. Uczestnik Fame MMA, który ostatnimi czasy jest na ustach wszystkich mediów postanowił zaatakować swojego dawnego rywala z ringu - Tomasza Adamka. Panowie toczyli pojedynek na słowa tak, jakby znowu mierzyli się w ringu. Emocji nie brakowało.

Marcin Najman cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem mediów. W dużym stopniu dlatego, że przegrał walkę na Fame MMA 6 i pojawiły się pogłoski mówiące o tym, że były bokser zakończy karierę sportową. Jakby tego było mało, zawodnik wyzwał Tomasza Adamka, którego zaatakował w swoich social-mediach. Adamek nie musiał długo zwlekać z odpowiedzią na zaczepki Najmana i skomentował jego słowa w dosadny sposób.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
   2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Zmarł idol wielu pokoleń kibiców Realu. Rozegrał 400 spotkań, nieodżałowana strataZmarł idol wielu pokoleń kibiców Realu. Rozegrał 400 spotkań, nieodżałowana strataCzytaj dalej

Marcin Najman atakuje Tomasza Adamka. Wytknął przyszłość boksera

Zawodnik kojarzony ostatnimi czasy z Fame MMA korzysta ze sławy i popularności, jakie przyniosła mu gala sportów walki. Kultowy "El Testosteron" tym razem postanowił nie walczyć na ringu, a wyzwać Tomasza Adamka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Zaczęło się od tego, że Adamek powiedział, że Najman "splamił sport" przegrywając w trakcie sobotniej walki, co bardzo zdenerwowało Najmana.

- Tomku Adamku, byłeś bardzo dobrym sportowcem, ale niestety małym człowiekiem. Znamy się wiele lat, był czas kiedy byliśmy kolegami, jednak świętości w tobie na próżno było szuka Miałeś ambicje polityczne, podczas swojej kampanii do Europarlamentu postulowałeś między innymi, że najlepszym prezydentem Polski byłby Ojciec Dyrektor - wspomina Najman.

Rozgrywki znanej ligi zakończone. Znamy mistrza, pierwszy taki przypadek w EuropieRozgrywki znanej ligi zakończone. Znamy mistrza, pierwszy taki przypadek w EuropieCzytaj dalej

Adamek ripostuje Najmana

Wypowiedź Najmana, która została opublikowana na Facebooka nie mogła przejść bez echa. Zainteresował się nią sam Tomasz Adamek, który w ostrych słowach zaatakował uczestnika Fame MMA.

- Przegrałeś walkę, byłeś tego dnia gorszy. Samo życie, ja też przegrałem kilka walk w ringu, ale nigdy nie uciekałem od tego. Ty żyjesz w innej rzeczywistości. W przekonaniu, że Twoje dokonania sportowe są wielkie i zasługują na docenienie. Ty chcesz uciszyć prawdziwych fanów boksu, czy MMA i to irytuje ludzi. Brakuje Ci realnej oceny tego, czy nadajesz się do tego sportu po tylu przegranych walkach w ringu, czy klatce. (...) Wysyłałem ciebie do cyrku, ale jak tam nie chcesz iść, to zostaje Ci jeszcze kabaret, to też będzie fajne NAJMAN SHOW. Zła informacja na koniec dla Ciebie jest taka, że w KABARECIE jest bardzo duża konkurencja. Będziesz się musiał bardzo postarać - napisał Adamek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Z ostatniej chwili: Minister ogłosił kolejny, bezwzględny zakaz. Jego złamanie wiąże się z poważnymi problemami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News