Marcin Najman
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Listopada 2020

Marcin Najman bohaterem TVP. Stawiają go za wzór, El Testosteron jest dumny jak paw (WIDEO)

Marcin Najman kolejny raz stał się bohaterem mediów i internetu. Popularny zawodnik Fame MMA opublikował w swoich mediach społecznościowych wideo, na którym widzimy materiał przygotowany przez TVP. Telewizja przedstawiła zawodnika jako wzór po tym, gdy ten był gotów bronić własną piersią Jasnej Góry przed domniemanymi atakami protestujących Polaków. Najman z dumą chwali się wyróżnieniem telewizji.

Marcin Najman w ostatnich dniach stracił sympatię wielu Polaków, gdy opowiedział się za kontrowersyjną decyzją Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył prawo aborcyjne. Dumna z zawodnika Fame MMA jest natomiast TVP, która przedstawia go jako wzór do naśladowania. Sam Najman chwali się tym z pełną satysfakcją.

Narzeczona Artura Szpilki rozpala zmysły. Głęboki dekolt odsłania prawie wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki rozpala zmysły. Głęboki dekolt odsłania prawie wszystko (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"
  2. Mateusz Morawiecki podjął ważną i trudną decyzję. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, musiał zareagować
  3. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)


Marcin Najman chwali się wyróżnieniem od TVP

W ostatnich dniach na terenie całego kraju odbyły się liczne protesty Polek i Polaków, którzy oburzeni są decyzją Trybunału Konstytucyjnego o zaostrzeniu prawa aborcyjnego. W wyniku protestów miało dojść do aktów wandalizmu, a ucierpieć miały m.in. budynki kościołów.

W związku z tym prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaapelował o obronę świątyń. Na apel natychmiast zareagował Marcin Najman. Pochodzący z Częstochowy zawodnik Fame MMA od razu ruszył na Jasną Górę, by własną piersią bronić tamtejszego klasztoru.

Wielkie musiało być jego zdziwienie, gdy okazało się, że nikt nie atakuje i nie zamierza atakować Sanktuarium. Mimo to “Testosteron” zapewniał o gotowośći do walki i dzięki swojej postawie trafił do telewizji. TVP przedstawiło 41-latka niczym bohatera narodowego.

TVP w związku z gorącymi wydarzeniami ostatnich dni, które podzieliły Polaków, postanowiła wyemitować kilka programów, w których eksperci dyskutowali o sytuacji w kraju. Jednym z zaproszonych gości był właśnie Marcin Najman. Stacja przygotowała specjalny materiał, w którym pokazano filmy Najmana z Jasnej Góry, a także fragmenty jego walk w MMA.

Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy? Zdjęcie Anny wywołało falę spekulacji (FOTO)Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy? Zdjęcie Anny wywołało falę spekulacji (FOTO)Czytaj dalej


Kibice nie mają litości dla Najmana, lawina krytyki

“Testosteron” najwyraźniej jest bardzo dumny z tego, w jaki sposób TVP przedstawiła go tysiącom Polaków. Zawodnik Fame MMA udostępnił materiał przygotowany przez telewizję w swoich mediach społecznościowych. Jeśli Marcin Najman liczył na pozytywny odbiór swojego postu, mógł poczuć się rozczarowany po reakcji internautów.

Użytkownicy sieci w komentarzach dali do zrozumienia co myślą o materiale TVP. Polakom delikatnie mówiąc, nie spodobało się wideo. Sugerowali oni, że jest to typowo propagandowe nagranie.

Marcin Najman kolejny raz musiał zmierzyć się ze sporą krytyką. Kilka dni temu na zawodnika spadła lawina negatywnych komentarzy, gdy ujawnił on, że zdecydowanie popiera decyzję o zaostrzeniu przepisów dotyczących aborcji. Porównał nawet aborcję do eutanazji.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Najmanie, któremu zarzucili stronniczość i udział w grze politycznej prowadzonej przez partię rządzącą. Oby Marcin Najman lepiej niż telewizji poradził sobie w oktagonie. Już 21 listopada czeka go walka podczas gali Fame MMA 8 z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie gwiazdy TVN wstrząsnęło całym krajem. Przyznała, że jest córką ofiary gwałtu
  2. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  3. Koronawirus w kolejnym klubie Ekstraklasy. Aż 19 nowych przypadków, jest wniosek do PZPN
  4. Przerażający upadek reprezentanta Polski. Wywrócił się na głowę w trakcie meczu, wszystko nagrały kamery (FOTO)
  5. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News