Marcin Najman
instagram.com/marcin.najman
Autor Piotr Mika - 3 Września 2020

Marcin Najman ujawnił swojego kolejnego rywala. To będzie prawdziwy hit

Marcin Najman przygotowuje się do zakończenia swojej kariery, ale zanim to nastąpi, zamierza on stoczyć jeszcze dwie walki. Dotąd znaliśmy nazwisko pierwszego z rywali Najmana, z którym zmierzy się on na najbliższej gali Fame MMA 7. Teraz "El Testosteron" zdradził, kim będzie jego kolejny rywal.

Marcin Najman już za parę dni ponownie wejdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Dariuszem "Lwem" Kazimierczukiem. Będzie to pierwsza część pożegnania ze sportem, jakie zaplanował sobie 41-letni były bokser. Drugim aktem zakończenia kariery będzie walka na gali Fame MMA 8, która może okazać się prawdziwym hitem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Władze Wuhan biją na alarm. Sytuacja z początku pandemii się powtarza
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Będą zmiany na liście czerwonych i żółtych stref. Rzecznik MZ wyjawił prawdę
Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19Czytaj dalej

Marcin Najman zdradził z kim zmierzy się w kolejnej walce

Już 5 września odbędzie się siódma gala Fame MMA, wydarzenia, w którym znani celebryci oraz celebrytki mogą walczyć ze sobą w klatce w formule mieszanych sztuk walki. Do federacji niedawno przystąpił Marcin Najman, który jednak niedługo zamierza skończyć karierę.

"El Testosteron" nie chciał jednej pożegnalnej walki, więc ta nadchodząca będzie dopiero wstępem do zakończenia kariery. 41-letni zawodnik na Fame MMA 7 zmierzy się z Dariuszem "Lwem" Kazimierczukiem i jest pewny swojej wygranej. Zdaje on sobie sprawę z tego, że najlepsze lata ma już za sobą, jednak nie boi się starcia z "Lwem".

Robert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzjiRobert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzjiCzytaj dalej

Fotka na Instagramie ujawniła wszystko

W trakcie przygotowań Marcin Najman publikował różne nagrania pokazujące jego treningi przed walką na Fame MMA 7. Niedawno jednak były bokser wrzucił zdjęcie artykułu z gazety, którego tytuł brzmi: "Najpierw rozszarpię Lwa, a potem Popka". Samą fotkę Marcin Najman podpisał zaś: "I tak właśnie zrobię".

Marcin Najman

Prawdopodobnie więc czeka nas wielki hit na kolejnej gali spod szyldu Fame MMA. Wcześniej jednak Popek weźmie udział w Fame MMA 7, który będzie jego pierwszym występem w tej federacji i od razu w walce wieczoru popularny raper zmierzy się z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie na grzyby? Wielu miejsc trzeba unikać, żeby nie musieć płacić srogiej kary
  2. Polacy wezmą udział w kolonizacji Księżyca. Europejska Agencja Kosmiczna jest zachwycona
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Jeremy Clarkson, legendarny prowadzący Top Gear, pobity i oblany moczem w trakcie wakacji

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News