Marcin Najman Gollob
screen youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 3 Października 2020

Wielki gest Marcina Najmana. Zawodnik Fame MMA sięgnął do portfela, aby pomóc legendzie polskiego sportu, brawo (WIDEO)

Marcin Najman po raz kolejny pozytywnie zaskoczył kibiców sportu w Polsce. Bokser oraz zawodnik MMA spełnił swoją niedawną obietnicę i wsparł legendarnego polskiego żużlowca Tomasza Golloba. Najman przy okazji swojej niedawnej walki na gali Fame MMA zorganizował zbiórkę na rzecz rehabilitacji znanego sportowca.

Marcin Najman jest jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego sportu. Jedni go uwielbiają i szanują jego osiągnięcia sportowe, a drudzy wyśmiewają jego porażki zarówno w ringu, jak i oktagonie. Najman już zapowiedział, że zbliża się do końca swojej kariery i jego najbliższe walki będą ostatnimi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Justyna Żyła pławi się w luksusach. Po rozwodzie dostała dom warty fortunę, bogactwo i przepych (FOTO)Justyna Żyła pławi się w luksusach. Po rozwodzie dostała dom warty fortunę, bogactwo i przepych (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman pokazał wielkie serce

Najman na początku września stoczył walkę na gali Fame MMA 7 z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem. Były bokser wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Zawodnik postanowił wykorzystać swoją ostatnią walkę do wsparcia jednego z najlepszych polskich sportowców XXI wieku. Marcin Najman postanowił zorganizować licytację, a środki zebrane zostały przeznaczone na pomoc w rehabilitacji Tomasza Golloba.

Były bokser za pomocą mediów społecznościowych w sobotę poinformował, że kwota już została przekazana byłemu mistrzowi świata na żużlu. To nie pierwszy raz, kiedy Najman wspiera rehabilitację Golloba. W kwietniu przeznaczył na ten cel 5 tysięcy złotych, a teraz do byłego żużlowca trafiło kolejne 6 tysięcy złotych.

- Jak z pewnością pamiętacie, przy okazji gali Fame MMA 7, zorganizowaliśmy dwie akcje charytatywne dla wielkich mistrzów polskiego i światowego sportu. Dla Marka Piotrowskiego, u którego byłem przed tygodniem, a dziś jestem u najlepszego w historii polskiego żużlowca, wielkiego mistrza, Tomasza Golloba. Pieniądze są już u Tomka. Dzisiaj rozpoczynamy kolejną akcję charytatywną, bo następna walka już 21 listopada - powiedział Najman na nagraniu z domu Golloba.

Żona Radosława Majdana szokuje. Małgorzata Rozenek pokazała się bez spodni przed tysiącami Polaków (FOTO)Żona Radosława Majdana szokuje. Małgorzata Rozenek pokazała się bez spodni przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Wspaniały gest Marcina Najmana

- Tomek, jestem bardzo szczęśliwy, że choć w tak małym promieniu mogę odwdzięczyć się Tobie za te ponad 20 lat emocji, które dawałeś mi i wszystkim Polakom. Dużo ważniejsze jest to, że wiesz, że kibice i my pamiętamy - powiedział na nagraniu były bokser. - Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc. Marcinowi życzę, aby dalej zwyciężał a kibicom, żeby byli spełnieni i trzymali kciuki za Marcina - powiedział z kolei Gollob.

Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi na motocrossie w 2017 roku. W wyniku upadku został sparaliżowany i od tamtego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Gollob jest jednym z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii Polski. Ma na koncie 17 medali mistrzostw świata, które zdobywał drużynowo, jak i indywidualnie. W 2010 roku zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.

W tym roku jest już zaplanowana operacja byłego mistrza świata w USA. Jednak sytuacja związana z epidemią koronawirusa spowodowała, że zabieg może się przesunąć.

U Tomasza Golloba po charytatywnej akcji na Fame Mma 7

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News