Marcin Najman
Twitter Marcin Najman
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Listopada 2020

Marcin Najman uderza w znanych dziennikarzy. Mateusz Borek nie wytrzymał, posypały się wulgaryzmy

Marcin Najman był jednym z rozmówców ostatniego programu “Hejt Park” na Kanale Sportowym. Program tym razem prowadzili wszyscy twórcy kanału, czyli Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski i Michał Pol. Rozmowa dziennikarzy z “Testosteronem” na antenie trwała bardzo krótko, jednak jak się okazało, nie był to jej koniec. Najman na Twitterze dość zaskakująco zaatakował twórców popularnego kanału. Odpowiedział mu w ostrych słowach Mateusz Borek.

Marcin Najman kolejny raz zaskoczył wszystkich. Zawodnik MMA zaatakował na Twitterze popularnych dziennikarzy z Kanału Sportowego. Odpowiedź była natychmiastowa i zdecydowana. Mateusz Borek bronił dobrego imienia swojego i swoich kolegów.

Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubić
  2. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  3. Mecz reprezentacji Polski odwołany. Stało się, podjęto ostateczną decyzję, fani zdruzgotani


Marcin Najman zaatakował Borka, Stanowskiego, Smokowskiego i Pola

Zawodnik Fame MMA w ostatnich dniach raz za razem staje się “bohaterem” mediów. Marcin Najman niedawno bronił Jasnej Góry przed domniemany atakami “lewackich hord”, a tym razem postanowił wystąpić w roli napastnika. 41-latek zaatakował twórców popularnego Kanału Sportowego.

W poniedziałek wieczorem na Kanale Sportowym odbył się kolejny “Hejt Park”. Tym razem w studiu obecni byli wszyscy założyciele Kanału Sportowego, a więc Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski i Michał Pol. Do prowadzących podczas emisji programu dodzwonił się właśnie Marcin Najman.

“Testosteron”, będąc na antenie, rozpoczął od pytania, z kim rozmawia. Od razu zaatakował Krzysztofa Stanowskiego, z którym od dawna jest mu, delikatnie mówiąc nie po drodze. - Jest w waszej spółce jedno zero, z którym nie rozmawiam - wypalił Najman. Stanowski zareagował na te słowa śmiechem i stanowczo zripostował rozmówcę.

- Obroniłeś już kościół? - zapytał Stanowski. Najman próbował się odgryzać, kolejny raz nawiązując do wpisów dziennikarza na Twitterze dotyczących kontrowersyjnych spraw. Szybko został jednak skontrowany przez m.in. Mateusza Borka, który wskazał, że to już się powtarza kolejny raz. Borek pogratulował też Najmanowi, że kolejna jego wypowiedź weszła na stałe do mowy codziennej Polaków.

Dziennikarzowi chodziło o słowa “wszyscy na pozycjach”, które sportowiec wypowiedział kilka dni temu na jednym ze swoich nagrań z Jasnej Góry. Najman przekonywał wówczas, że tamtejsze Sanktuarium zostanie zaatakowane przez strajkujących Polaków, ale on i jego towarzysze będą bronić świętego miejsca.

Na Marcina Najmana spadła później lawina krytyki i śmiechu ze strony Polaków. Nikt bowiem nie zamierzał atakować Jasnej Góry i innych świątyń w Polsce. Internauci uznali, że Najman kolejny raz się wygłupił i bierze udział w propagandzie partii rządzącej.

Skandal obyczajowy z udziałem byłej gwiazdy Legii Warszawa. W tle koronawirus i opieka nad dzieckiemSkandal obyczajowy z udziałem byłej gwiazdy Legii Warszawa. W tle koronawirus i opieka nad dzieckiemCzytaj dalej


Mateusz Borek reaguje na atak Marcina Najmana

Zawodnikowi Fame MMA nie spodobało się natomiast zachowanie dziennikarzy z Kanału Sportowego, którzy jasno sugerowali, że myli się on w swojej ocenie sytuacji w Polsce. Najman rozłączył się szybko w trakcie programu, ale przeniósł dyskusję na Twittera. We wtorek pojawił się jego mocny wpis, wymierzony wprost w dziennikarzy Kanału Sportowego.

- Sytuacja absolutnie pokazująca nowe czasy. Kilku dziennikarzy , kiedyś nawet szanowanych oraz jedno Zero stali się Patostromerami… - napisał Najman. Słowa te nie spodobały się Mateuszowi Borkowi, który szybko zareagował i ostro odpowiedział Najmanowi.

Cytując klasyka: Co Ty pier****** człowieku :-)? - zripostował dziennikarz, ponownie nawiązując do jednej z wypowiedzi Marcina Najmana na nagraniu z Jasnej Góry. “Testosteron” chciał mieć jednak ostatnie słowo w tej dyskusji.

- Klasyk wie co mówi... Wszyscy na pozycjach. P.S. Robienie żartów z atakowanych Kościołów to kierunek dość wątpliwy… - odpowiedział, nadal uparcie twierdząc, że ktokolwiek atakuje kościoły w Polsce. Internauci szybko włączyli się do dyskusji i ponownie nie zostawili suchej nitki na 41-latku z Fame MMA.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Technologiczna rewolucja. Może powstać pierwszy smartwatch bez prądu
  2. Wspólnie przeżyli holocaust. Po 71 latach doszło do zdarzenia, które śmiało można nazwać cudem
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomość
  4. TVP Sport przekazało kibicom wspaniałe informacje. Już jutro pokażą mecz, na który czekają tysiące Polaków
  5. Gdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportu
  6. Wjechał na tory, gdy nadjeżdżał pociąg. Policja pokazuje film, ku przestrodze
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News