Marcin Najman
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 4 Maja 2020

Marcin Najman bezczelnie atakuje byłego kapitana reprezentacji Polski. "Może ty jesteś niepiśmienny"

Marcin Najman postanowił zupełnie nieoczekiwanie skrytykować jednego z byłych wybitnych reprezentantów Polski. Słowa znanego pięściarza wywołały zamieszanie. Nikt nie spodziewał się tak bezpośredniego ataku.

Marcin Najman znany jest z tego, że nie zamierza trzymać języka za zębami, gdy ktoś lub coś go zdenerwuje. Znany zawodnik MMA w ostatnich miesiącach dość często przypomina o sobie poprzez częste walki w ramach Fame MMA, w których póki co radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Już niebawem oficjalnie pożegna się on z oktagonem, choć czeka nas walka pożegnalna.

Póki co wciąż nie wiadomo jednak, kto będzie jego rywalem na ostatnim starciu. Niewykluczone, że będzie to... były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej! Informacja ta brzmi sensacyjnie, jednak wobec słów znanego zawodnika można wywnioskować, że chciałby on zmierzyć się z byłym piłkarzem w formule MMA.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do chorobyAnna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do chorobyCzytaj dalej

Marcin Najman wyzywa Piotra Świerczewskiego

Piotr Świerczewski swój debiut w MMA zaliczył już w grudniu, gdy w walce federacji FFF pokonał Grega Collinsa. Bardzo wielu kibiców śledziło jego poczynania w przygotowywaniu się do walki, a następnie samo zwycięstwo, które mogło być jednak jednorazowym wyskokiem. Teraz jednak nowym rywalem byłego piłkarza Olympique Marsylia może być sam Marcin Najman.

- Jeżeli faktycznie chodziłoby ci o to, żeby się ze mną sprawdzić, zapraszam cię do Częstochowy. Zabieraj rękawice i spodenki, sprawdzimy się. W każdym dniu jestem dostępny. Żadnego sygnału na ten temat nie dostałem, natomiast znów czytam to, co miałeś do powiedzenia chyba dwa tygodnie temu. Albo wytrzeźwiej, albo mamy problem. Może ty kur... jesteś niepiśmienny. Niech ci ktoś opowie, co tam jest napisane. Odnoszę wrażenie, że mówię do ściany - powiedział Marcin Najman do Piotra Świerczewskiego.

Wielki gwiazdor zatrzymany przez policję. Bił swoją dziewczynę tak, że straciła ciążę. Przerażające zdjęcia (FOTO)Wielki gwiazdor zatrzymany przez policję. Bił swoją dziewczynę tak, że straciła ciążę. Przerażające zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman chce walczyć z byłym piłkarzem

Oficjalny pojedynek Piotra Świerczewskiego z Marcinem Najmanem może być jednak trudny do zrealizowania, bo obaj panowie są związani z innymi federacjami. Względy logistyczne pozostają tutaj ogromnym problemem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News