Marcin Najman
youtube.com/kanałsportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Kwietnia 2020

Marcin Najman znów wyśmiewany. Tym razem przez Zbigniewa Bońka

Marcin Najman nie może zaliczyć ostatniego tygodnia do udanych. Zawodnik przegrał na FAME MMA 6 i przez swoje zachowanie znalazł się na czołówkach gazet i portali internetowych. Sam bokser odgryzał się atakującym i wyzwał na pojedynek Krzysztofa Stanowskiego z weszło.com, jak też odgrażał się Tomaszowi Adamkowi. Jakby tego było mało, szydery pięściarzowi nie oszczędził także Zbigniew Boniek, który w trakcie audycji Kanału Sportowego przekazał mu kilka, gorzkich słów.

Marcin Najman jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu i sportów walki. Pięściarz, który bardziej niż z wygrywania walk kojarzony jest ze spektakularnymi wręcz wpadkami, w tym tygodniu odganiał od siebie ataki ze strony mediów i ludzi sportu po przegranym Fame MMA 6. Kumulacja negatywnych emocji miała miejsce w trakcie czwartkowej audycji "Kanału Sportowego", gdzie pięściarz był gościem Mateusza Borka i Krzysztofa Stanowskiego. Swoje zdanie na temat pięściarza wyraził także Zbigniew Boniek, który nieoczekiwanie dołączył do szydery z pięściarza.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobąSmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobąCzytaj dalej

Marcin Najman wyśmiewany przez wszystkich. Także przez Bońka

Pierwszym telefonem, który mogliśmy usłyszeć w trakcie czwartkowej audycji "Kanału Sportowego" był ten od prezesa PZPN. Boniek już od samego początku kierował mocne komentarze pod kątem Najmana i jego ostatniej walki w Fame MMA, wyśmiewając, chociażby jej długość.

- Spóźniliście się na antenę dwie minuty. A gdyby pan spóźnił się dwie minuty na ostatnią walkę, to byłoby lepiej, bo po dwóch minutach było już po walce. (...) Jeśli ma pan jaja, to nie może pan dać się spacyfikować Borkowi, a przede wszystkim Stanowskiemu, żeby nie doszło nagle do wielkiej miłości, przejścia na ty itd. Nie wiem, czy zdemoluje pan to studio, czy nie. Chodzi po prostu o to, by był respekt. - śmiał się prezes PZPN.

Wielkie wyróżnienie Łukasza Piszczka. Polak wśród najlepszych na świecieWielkie wyróżnienie Łukasza Piszczka. Polak wśród najlepszych na świecieCzytaj dalej

Boniek podpuszczał Najmana

Szydera ze strony Zbigniewa Bońka trwała w najlepsze, a sam prezes PZPN zaproponował pięściarzowi nawet pojedynek z byłym reprezentantem Polski w piłkę nożną - Piotrem Świerczewskim, który ostatnimi czasy zaczął karierę zapaśniczą. Szef polskiej piłki zaznaczył, że to były kapitan Olympique Marsylii ma większe szanse w pojedynku.

- Słyszałem, że jednak będzie miał pan pożegnalną walkę? Bo jeden nasz kolega się na nią pcha. Dobry kolega Mateusza, Świerszczu. Co do walki, to Najman nie ma czym uderzyć, ani czym kopnąć, ale chyba za dużo waży dla Piotra. - prowokował Boniek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
  4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
  5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
  6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Źródło: youtube.com/KanałSportowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News