Marcin Najman
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Sierpnia 2020

Marcin Najman bezlitośnie o pięknej polskiej bokserce. "Frajerstwo, dramat i hańba"

Marcin Najman ostatnio bardzo udziela się na Youtube, gdzie prowadzi własny kanał o nazwie “W ringu z Najmanem”. Popularny “Testosteron”, który na publikowanych przez siebie filmach komentuje wydarzenia ze świata sportów walki, tym razem zdecydował się skomentować skandal z udziałem Ewy Brodnickiej. Gwiazdor Fame MMA w ostrych słowach podsumował zachowanie słynnej polskiej bokserki. 

Marcin Najman nie przebierając w słowach, skrytykował zachowanie Ewy Brodnickiej. Gwiazdorowi Fame MMA nie spodobał się czyn, jakiego dopuściła się popularna zawodniczka względem swojej koleżanki po fachu, czyli Ewy Piątkowskiej. Z ust Najmana padły naprawdę mocne słowa.

Justyna Żyła tuli się do młodego mężczyzny. Nie przeszkadza jej, że jest już zajęty (FOTO)Justyna Żyła tuli się do młodego mężczyzny. Nie przeszkadza jej, że jest już zajęty (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą


Marcin Najman uderzył w znaną polską bokserkę

Popularny “Testosteron” przygotowuje się powoli do zakończenia kariery. Podczas najbliższej gali Fame MMA Marcin Najman ma stoczyć ostatni, pożegnalny pojedynek. 41-latek myśli już o tym, co będzie robił po zakończeniu aktywności sportowej i ostatnio znacznie więcej publikuje swoich materiałów w sieci. Zawodnik MMA założył kanał na Youtube, gdzie komentuje aktualne wydarzenia ze świata sportów walki.

Czujnemu oku Marcina Najmana nie umknął skandal z udziałem znanej polskiej bokserki Ewy Brodnickiej. Przypomnijmy, że niedawno Brodnicka została uznana przez polski sąd za winną ataku na inną zawodniczkę, Ewę Piątkowską podczas gali w Sopocie w 2017 roku. Brodnicka miała wówczas podejść do piątkowskiej w towarzystwie swoich ochroniarzy, uderzyć ją po czym odejść. Brodnicka konsekwentnie zaprzeczała, że taka sytuacja miałą miejsce, jednak sąd po analizie zapisu z kamer monitoringu przyznał rację Piątkowskiej.

Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuNagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuCzytaj dalej


Mocne słowa gwiazdora Fame MMA

Zniesmaczony zachowaniem Brodnickiej, która jak się okazało, wielokrotnie kłamała w sprawie zajścia z 2017 roku, Marcin Najman na swoim kanale “W ringu z Najmanem” postanowił, w mocnych słowach powiedzieć co o tym sądzi.

- Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Słuchajcie no nie może być tolerowane takie frajerstwo, że ktoś uderza kogoś z partyzanta. Dziewczyna, do tego mistrzyni świata, chociaż tu chodzi o kogokolwiek. Ktoś, kto uderza z partyzanta i ucieka, jest po prostu dnem i frajerem - skwitował ostro “Testosteron”, a po chwili zdradził, że osobiście miał okazję poznać Ewę Brodnicką ze złej strony.

- Natomiast to, że Brodnicka nie ma żadnych jakiś moralnych zasad to ja wiem, bo kilka dni przed konferencją zapowiadającą Narodową Galę Boksu rozmawiałem z nią o walce rewanżowej z Ewą Piątkowską. Mieliśmy pewne ustalenia i później, gdy to powiedziałem ona wszystkiemu zaprzeczyła. Normalnie w oczy łgała jak pies - powiedział gwiazdor Fame MMA.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie
  2. Ogromny krater po eksplozji w Bejrucie. Wstrząsające zdjęcia obiegły cały świat
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News