Marcin Najman
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Września 2020

Marcin Najman kończy karierę. Oficjalnie: bokser zapowiedział ostatnią walkę w ringu

Marcin Najman podczas gali Fame MMA, która odbyła się w sobotę, stoczył pierwszą z dwóch pożegnalnych walk przed zakończeniem kariery. “El Testosteron” bardzo szybko pokonał Dariusza “Lwa” Kazimierczuka i po zakończeniu starcia, zdradził, że ma już plany na ostatnią walkę przed odejściem na sportową emeryturę. Najman wyznał, z kim może skrzyżować rękawice już niedługo. 

Marcin Najman podczas sobotniej gali Fame MMA 7. pokonał bez problemów Dariusza “Lwa” Kazimierczaka i tym samym odbył przedostatnią walkę w swojej karierze. Słynny zawodnik w wypowiedzi po zejściu z oktagonu zdradził, z kim może zmierzyć się w swoim ostatnim występie.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Anna Karbowniczak zginęła w wypadku, policja zatrzymała podejrzanych sprawcówTragiczna wiadomość z samego rana. Anna Karbowniczak zginęła w wypadku, policja zatrzymała podejrzanych sprawcówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać Fame MMA 7? Stream online, na żywo, relacja w internecie, transmisja na żywo, stream
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?


Marcin Najman wygrał walkę podczas Fame MMA 7.

Gala Fame MMA 7. przeszła już do historii. Jednym z najważniejszych wydarzeń wieczoru było starcie z udziałem Marcina Najmana, jednej z największych gwiazd i twarzy organizacji. “El Testosteron” wyszedł do oktagonu, by zmierzyć się z Dariuszem “Lwem” Kaźmierczakiem. Przed walką faworytem był Najman, który mógł pochwalić się znacznie większymi osiągnięciami na arenach sportów walki.

Szybko okazało się, że prognozy o zwycięstwie Marcina Najmana są jak najbardziej trafne. 41-letni zawodnik z Częstochowy rozprawił się ze swoim rywalem już po kilkudziesięciu sekundach. Do ataku przystąpił wprawdzie Kazimierczak, ale zrobił to w tak nieporadny sposób, że przewrócił się na matę, co skrzętnie wykorzystał Najman. Zasypał rywala lawiną ciosów w głowę, a ten odklepał w matę i sędzia musiał przerwać pojedynek.

Marta Linkiewicz została wyzwana po pojedynku przez dziewczynę Szpilki. Kolejne Fame MMA będzie naprawdę gorąceMarta Linkiewicz została wyzwana po pojedynku przez dziewczynę Szpilki. Kolejne Fame MMA będzie naprawdę gorąceCzytaj dalej


Kto będzie ostatnim rywalem Marcina Najmana?

Po zejściu z ringu w chwale zwycięzcy Marcin Najman udzielił wypowiedzi, w której potwierdził, że planuje stoczyć jeszcze jeden pojedynek. Pojawiały się głosy, że kolejnym rywalem popularnego zawodnika może być “Popek”, który w sobotę również wygrał swoją walkę. Najman zdradził jednak, że bliżej mu do starcia z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, z którym od dawna jest skonfliktowany.

- To wszystko zależy od właścicieli. "Popek" wyraził gotowość do walki ze mną. Ja już kończę. Mogę usiąść i rozmawiać. Czy to będzie Kasjusz Życiński, czy "Popek", bez znaczenia - wyznał Marcin Najman.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News