Marcin Najman
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Listopada 2020

Marcin Najman wściekły na Zbigniewa Bońka. Zawodnik upokorzył prezesa przed tysiącami Polaków

Marcin Najman już 21 listopada stoczy swoją pożegnalną walkę. Przeciwnikiem “Testosterona” podczas gali Fame MMA 8 będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Na razie jednak 41-latek uwikłał się w inny spór, tym razem poza ringiem. Najmanowi nie spodobała się wypowiedź prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Kontrowersyjny sportowiec postanowił dosadnie powiedzieć Bońkowi, co myśli o jego zdaniu.

Marcin Najman jest w ostatnich dniach regularnie gości na czołówkach portali informacyjnych. Tym razem zawodnik Fame MMA postanowił wywołać wokół siebie zamieszanie, wdając się w utarczkę słowną ze Zbigniewem Bońkiem. 41-latek uderzył w prezesa PZPN.

Adam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódAdam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia


Marcin Najman zaatakował Zbigniewa Bońka

Już tylko kilkanaście dni pozostało do kolejnej gali Fame MMA. Podczas najbliższego wydarzenia kontrowersyjnej organizacji obejrzymy w akcji m.in. Marcina Najmana. Pochodzący z Częstochowy zawodnik ma stoczyć ostatnią walkę w karierze.

Przeciwnikiem Najmana będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Obaj panowie zdecydowanie za sobą nie przepadają, czemu dali wyraz już niejednokrotnie. Kibice sportów walki z niecierpliwością czekają na pojedynek.

Nim Marcin Najman wyjdzie do ringu z “Don Kasjo”, postanowił urządzić sobie mały “trening” w mediach społecznościowych. “Testosteron” wdał się w potyczkę słowną z prezesem PZPN. Zawodnikowi Fame MMA puściły nerwy.

Zaczęło się od tego, że Marcin Najman skomentował wypowiedź Deontaya Wildera. Bokser powiedział, że ma zbyt chude nogi przez… swoją matkę. Nie jest to zbyt wielka kontrowersja, ale wystarczyło, by między Zbigniewem Bońkiem i Marcinem Najmanem wywiązała się polemika.

Lech Poznań zarobi miliony złotych. Po wczorajszym meczu wszystko jest jasne, chodzi o wielką kwotęLech Poznań zarobi miliony złotych. Po wczorajszym meczu wszystko jest jasne, chodzi o wielką kwotęCzytaj dalej


Boniek i Najman pokłócili się na Twitterze

- Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy..... zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł… - napisał Boniek wyraźnie odnosząc się do występów Najmana w oktagonie, które często kończą się bardzo szybko jego przegraną i stały się obiektem drwin kibiców w Polsce.

Najman nie docenił żartu prezesa Bońka i postanowił mu zdecydowanie odpowiedzieć. “Testosteron” wypomniał prezesowi PZPN jeden ze słabszych okresów w jego zawodowej karierze, czyli pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski podczas eliminacji Euro 2004.

- Prezesie Boniek, proszę mi przypomnieć... Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? - wypalił Najman w swoim wpisie. Szef polskiej piłki nie zamierzał zostawić 41-latka bez odpowiedzi.

- Ja do Ciebie z sercem, jak ojciec do syna, na wesoło, a Ty chcesz ze mną walczyć... Chcesz znowu tak skończyć... Trzymam kciuki 21.11 Byku - napisał Boniek i dołączył do tweeta zdjęcie Marcina Najmana leżącego na deskach po jednej z walk.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News