Marcin Najman Fame MMA
TRICOLORS/East News
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Listopada 2020

Czy Marcin Najman powinien już zakończyć karierę?

Marcin Najman przygotowuje się do kolejnego pojedynku w FAME MMA. Tym razem jak sam przyznaje, także w kategorii "freak fight" to będzie jego ostatni pojedynek. Fani zastanawiają się jednak, czy nie przyszedł moment na to, by już wcześniej pożegnać się ze sportem.

Marcin Najman niedawno zakończył swoją profesjonalną karierę. Wrócił jednak do walki w oktagonie za sprawą gali FAME MMA. Sportowiec udzielił wywiadu "Super-Expressowi", w którym zdradził, dlaczego kończy swoją karierę w sportach walki. Ponadto wyjawił, z kim chciałby stanąć w pojedynku po raz ostatni.

W ostatniej walce w FAME MMA 7 Marcin Najman walczył z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem. Sobotnią walkę wygrał "El Testosteron" w bardzo nietypowej sytuacji. Rywal, próbując przewrócić Marcina Najmana potknął się, co kick-boxer skrzętnie wykorzystał, doprowadzając do nokautu Kaźmierczuka. To była przedostatnia walka "El Testosterona",

O tym, że jego kariera w FAME MMA zbliża się końca, Marcin Najman poinformował zaraz po walce. Wiele osób spodziewało się, że kolejnym rywalem kick-boxera będzie raper "Popek Monster", czyli Paweł Mikołajuw. Jak jednak "El Testosteron" stwierdził w wywiadzie dla "Super-Expressu", to nie z nim chciałby stoczyć ostatnią walkę.

Sportowiec zdradził, że wiele wskazuje na to, że jego kolejna walka będzie z Kasjuszem Życińskim "Don Kasjo". Marcin Najman przyznał w wywiadzie, że jeśli trafi na Popka, to jest gotowy, żeby usiąść do stołu z właścicielem federacji i poruszyć ten temat. Do kolejnej gali już mało czasu, bo ósma z kolei ma się odbyć już w tym miesiącu.

- Za stary jestem na kolejne walki. Musiałbym się pooperować, żeby wrócić, a po operacjach czeka się naprawdę długo na odzyskanie pełnej sprawności. Na to, aby móc z pełną mocą uderzać prawą ręką czekałem ponad rok. Ja mam już 41 lat, więc wracać do walki w wieku 42-43 lat to już za późno - mówił Marcin Najman w wywiadzie.

Czy Marcin Najman powinien pożegnać się ze sportem już teraz?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News