Marcin Najman Fame MMA
TRICOLORS/East News
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Września 2020

Marcin Najman zdradził z kim będzie walczył po raz ostatni. Padły ważne słowa, emerytura jest pewna

Marcin Najman przygotowuje się do kolejnego pojedynku w FAME MMA. Tym razem jak sam przyznaje, także w kategorii "freak fight" to będzie jego ostatni pojedynek. Zdradził z kim będzie walczyć.

Marcin Najman niedawno zakończył swoją profesjonalną karierę. Wrócił jednak do walki w oktagonie za sprawą gali FAME MMA. Sportowiec udzielił wywiadu "Super-Expressowi", w którym zdradził, dlaczego kończy swoją karierę w sportach walki. Ponadto wyjawił, z kim chciałby stanąć w pojedynku po raz ostatni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Justyna Żyła bezlitosna dla Piotra Żyły. Wystarczyło jedno zdjęcie, a ona od razu wbiła mu potężną szpilę (FOTO)Justyna Żyła bezlitosna dla Piotra Żyły. Wystarczyło jedno zdjęcie, a ona od razu wbiła mu potężną szpilę (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman wygrał ostatnią walkę. Przyznał, że to pora aby zejść z sceny

W ostatniej walce w FAME MMA 7 Marcin Najman walczył z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem. Sobotnią walkę wygrał "El Testosteron" w bardzo nietypowej sytuacji. Rywal, próbując przewrócić Marcina Najmana potknął się, co kick-boxer skrzętnie wykorzystał, doprowadzając do nokautu Kaźmierczuka. To była przedostatnia walka "El Testosterona",

O tym, że jego kariera w FAME MMA zbliża się końca, Marcin Najman poinformował zaraz po walce. Wiele osób spodziewało się, że kolejnym rywalem kick-boxera będzie raper "Popek Monster", czyli Paweł Mikołajuw. Jak jednak "El Testosteron" stwierdził w wywiadzie dla "Super-Expressu", to nie z nim chciałby stoczyć ostatnią walkę.

Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Czytaj dalej

Marcin Najman

Sportowiec zdradził, że wiele wskazuje na to, że jego kolejna walka będzie z Kasjuszem Życińskim "Don Kasjo". Marcin Najman przyznał w wywiadzie, że jeśli trafi na Popka, to jest gotowy, żeby usiąść do stołu z właścicielem federacji i poruszyć ten temat. Do kolejnej gali już mało czasu, bo ósma z kolei ma się odbyć w październiku lub listopadzie 2020 roku.

- Za stary jestem na kolejne walki. Musiałbym się pooperować, żeby wrócić, a po operacjach czeka się naprawdę długo na odzyskanie pełnej sprawności. Na to, aby móc z pełną mocą uderzać prawą ręką czekałem ponad rok. Ja mam już 41 lat, więc wracać do walki w wieku 42-43 lat to już za późno - mówił Marcin Najman w wywiadzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Konto za zero i darmowa karta. Są banki, które mogą to zagwarantować
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News