Marcin Najman
Fame MMA - transmisja gali
Autor Piotr Bernaciak - 8 Kwietnia 2020

Poznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologia

Marcin Najman może powoli przygotowywać się do kolejnej walki, która będzie jednocześnie jego ostatnim pojedynkiem w karierze. Słynny "El Testosteron" podejmie celebrytę podczas Fame MMA 7. Okoliczności starcia są jednak szokujące.

Marcin Najman był niekwestionowaną gwiazdą ostatniego Fame MMA. Słynny pięściarz mierzył się w formule MMA z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem i został skompromitowany przed tysiącami widzów w transmisji na żywo. Doświadczony sportowiec przegrał walkę już w pierwszej rundzie i naraził się na mnóstwo komentarzy na temat nadchodzącego końca jego kariery.

Tuż po zakończeniu starcia Marcin Najman ogłosił zresztą, że już niebawem najprawdopodobniej pożegna się ze światem sportu, a pojedynek z Piechowiakiem może być mimo wszystko jego przedostatnim starciem. Teraz poznaliśmy rywala Najmana w ostatniej walce w karierze. Trzeba przyznać, że tym razem nie obyło się bez kontrowersji, bo walka może przebiegać na różnych warunkach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Kolejne kłopoty w Herthcie Berlin. Niepokojące doniesienia mediówKolejne kłopoty w Herthcie Berlin. Niepokojące doniesienia mediówCzytaj dalej

Marcin Najman zakończy karierę

Słynny "El Testosteron" pojawił się między innymi w niedawnym HejtParku na Kanale Sportowym, gdzie ogłosił, że już niebawem potwierdzi swoją decyzję. Teraz wiemy już, że w istocie Marcina Najman prawdopodobnie pojawi się jeszcze raz w oktagonie, by pożegnać się z fanami podczas gali Fame MMA 7. To właśnie tam występuje bowiem jego kolejny przeciwnik.

Wyzwanie rzucił mu Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, jeden z gwiazdorów telewizji MTV, który stał się popularny poprzez udział w programie Warsaw Shore. Co ciekawe, on również w teorii jest już na sportowej emeryturze, a jego jedyny kontakt z oktagonem ma miejsce podczas Fame MMA. Mimo wszystko walka będzie dość specyficzna, bo Najman kwalifikuje się do zupełnie innej kategorii wagowej, niż Don Kasjo.

Prezes UEFA ujawnił, kto będzie mistrzem Anglii. Decyzja wywołała duże oburzeniePrezes UEFA ujawnił, kto będzie mistrzem Anglii. Decyzja wywołała duże oburzenieCzytaj dalej

Marcin Najman żegna się z oktagonem

Decyzja Marcina Najmana wywołała spore wzburzenie ze strony fanów MMA, którzy zaczęli głośno mówić, że Najman powinien wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, by nie kompromitować się przed kolejnymi walkami, w których jest już coraz słabszy. Zawodnik idzie jednak w zaparte i nie zamierza się poddawać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News