Marcin Najman
Facebook Marcin Najman
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Kwietnia 2020

Nowy biznes Marcina Najmana. Poprzedni okazał się totalną klapą

Marcin Najman poinformował w ostatnich dniach, że jego kariera zbliża się ku końcowi. Zawodnik planuje stoczyć jeszcze tylko jedną, pożegnalną walkę i odwiesić rękawice. Nie oznacza to, że popularny “Testosteron” zniknie całkowicie ze świata sportów walki.

Marcin Najman nie znika z czołówek portali i gazet. Tym razem popularny zawodnik MMA i celebryta planuje zorganizowanie gali bokserskiej. W tej kwestii ma on już spore doświadczenie, a na ten moment ogranicza go tylko sytuacja epidemiczna w naszym kraju. Najman zdradził możliwe rozwiązania w obliczu pandemii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Nie żyje znany piłkarz Ekstraklasy. Słynny gracz był bliski wyjazdu na mundialNie żyje znany piłkarz Ekstraklasy. Słynny gracz był bliski wyjazdu na mundialCzytaj dalej


Marcin Najman planuje zorganizowanie kolejnej gali z cyklu Boxing Night

“Testosteron” jak nazywany jest Marcin Najman, słynie głównie z występów w ringu bokserskim bądź też klatki MMA. Niezależnie od finalnych wyników, jakie osiąga, jest istotną postacią sportów walki w Polsce, gdyż angażuje się również w organizację gal bokserskich. Nie każdy wie, że Najman jest odpowiedzialny za organizację już aż 15 gali z pod szyldu Boxing Night. Do historii przeszła ta zorganizowana na stadionie PGE Narodowym. Trybuny świeciły pustkami, a sam poziom zdaniem kibiców i ekspertów rozczarował, mimo głośnych nazwisk zawodników, którzy stanęli wówczas w ringu, takich jak Ugonoh, Szpilka czy Jackiewicz. Sam organizator imprezy również włożył rękawice, by przegrać po czterech rundach z powodu rzekomej kontuzji.

Uwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbUwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbCzytaj dalej


“Testosteron” ma plan jak obejść pandemię koronawirusa

Teraz Najman wraca z kolejnym pomysłem na zorganizowanie następnej gali. Aktualnie na terenie całego kraju zabroniona jest organizacja imprez masowych. To jednak popularnego zawodnika nie zraża, ma on już wstępny plan. Swoje plany zdradził we w opublikowanym poście w serwisie Instagram.

- Nie wiadomo, co dalej z boksem zawodowym w Polsce. Nastał bardzo ciężki czas. Jednak pragnę zadeklarować, że jak tylko zostaną w naszym kraju przywrócone imprezy masowe, zorganizujemy galę Boxing Night 16. Głównie dlatego, by tacy zawodnicy, jak Marcin Rekowski, Ewa Piątkowska, Adam Koprowski czy Przemysław Opalach mogli powrócić na ring. Nie zostawię was z tym wszystkim - napisał.

We wpisie poznaliśmy jednocześnie nazwiska pięściarzy, których walki mogą uświetnić wydarzenie. Są to Marcin Rekowski, Ewa Piątkowska, Adam Koprowski i Przemysław Opalach znani z występów na ringach w całej Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  2. Spółdzielnia postawiła automat z maseczkami i żelami. Ceny powaliły mieszkańców
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Podstawowy produkt może wkrótce podrożeć. Ci, którzy zrobili zapasy pomimo żartów innych, mogą się cieszyć

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News