Marcin Najman
youtube.com/kanałsportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Kwietnia 2020

Marcin Najman zwrócił się do ministra zdrowia. Poszło o boks, gwiazdor Fame MMA zadziwił kibiców

Marcin Najman nie może dać o sobie zapomnieć. Po tym, jak bokser przegrał na gali Fame MMA i był gościem "Kanału Sportowego", gdzie stoczył bitwę na argumenty z Krzysztofem Stanowskim. Okazuje się jednak, że zawodnik nie powiedział ostatniego słowa i tym razem zabrał swój głos w sprawie ministra zdrowia - Łukasza Szumowskiego. Powodem, dla którego Najman zainteresował się politykiem jest ich wspólna pasja - boks.

Marcin Najman jest na ustach całej Polski. Kontrowersyjny bokser, który jest u końca swojej kariery w Fame MMA korzysta z popularności i komentuje otaczającą nas, polską rzeczywistość. Tym razem bokser skierował kilka słów komentarza w kierunku ministra zdrowia - Łukasza Szumowskiego, który podobnie jak sportowiec, jest wielkim miłośnikiem sztuk walki. Takiego wyznania eksboksera nie mogliśmy się spodziewać.

Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarzaPrzez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarzaCzytaj dalej

Marcin Najman zwrócił się do ministra Szumowskiego. Nietypowe wyznanie pięściarza

Rzeczą, która bardzo zainteresowała Najmana w kontekście Łukasza Szumowskiego jest jego wielkie zainteresowanie boksem. Minister zdrowia jest miłośnikiem tej dyscypliny i przed epidemią koronawirusa bardzo dużo ćwiczył. Najman, który spędził lata w ringu ocenił umiejętności polityka i przyznał, że zrobił on na nim wielkie wrażenie.

- Muszę wyrazić swój wielki podziw! To nie jest tak, że minister Szumowski przyszedł na jeden czy dwa treningi. To już jest kilkuletnia przygoda, a żeby regularnie trenować boks, to trzeba mieć charakter i hart ducha. Wielkie słowa uznania. Świetnie, że znalazł tak fajną i męską pasje - przyznał Marcin Najman na łamach "SuperExpressu".

Dawid Kubacki pochwalił się nowym członkiem rodziny. To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Dawid Kubacki pochwalił się nowym członkiem rodziny. To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Eksperci są zgodni. Łukasz Szumowski mógłby zrobić karierę jako bokser

Marcin Najman nie jest jedyną osobą, która zachwala umiejętności Łukasza Szumowskiego. Dziennikarz "Super Expressu", a zarazem ekspert bokserski - Andrzej Kostyra jest zdania, że polityk rządu Prawa i Sprawiedliwości ma odpowiednią technikę i umie ją wykorzystywać w walce, dzięki czemu byłby dobrym kandydatem na boksera.

Sam minister ma teraz na głowie ważniejsze sprawy niż boks, ale możliwe, że po epidemii koronawirusa wróci do trenowania swojej ulubionej dyscypliny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obostrzenia w Polsce przedłużone. Mateusz Morawiecki podał daty
  2. 22-latek wyrzucił niedopałek, spowodował wielki pożar. Kara będzie ogromna
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Auchan wymyślił prosty sposób na ominięcie długich kolejek. Sklepy zaczynają już go realizować

Żródło: sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News