Marcin najman Twitter
Facebook.com/MarcinNajman
Autor Łukasz Kowalski - 10 Stycznia 2021

Skandaliczna wypowiedź Marcina Najmana na temat Sportowca Roku. Aż nas zatkało, zarzut pod adresem Lewandowskiego

Marcin Najman w ostatnich miesiącach znany jest ze swojej aktywności w mediach głównie tych społecznościowych. W sobotę wieczorem zabrał głos przy okazji Gali Mistrzów Sportu i wyborze Sportowca Roku w Polsce. Po zwycięstwie Roberta Lewandowskiego wyznał, że jego faworytem był inny z polskich sportowców. Przy okazji nie bał się wbić szpilki kapitanowi reprezentacji Polski.

  • Marcin Najman skomentował wybór Sportowca Roku na Gali Mistrzów Sportu
  • Bokser-celebryta wyjawił, że liczył na inne rozstrzygnięcia w plebiscycie
  • W krótkim nagraniu pięściarz wbił szpilkę zwycięzcy Robertowi Lewandowskiemu

Marcin Najman w ostatnich miesiącach jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Bokser-celebryta wykorzystuje te platformy nie tylko do kontaktów z kibicami, ale także do komentowania bieżących wydarzeń nie tylko ze świata sportu.

W sobotę wieczorem pięściarz skomentował ostateczne rozstrzygnięcia plebiscytu na Sportowca Roku "Przeglądu Sportowego". Polski zawodnik sportów walki w krótkim nagraniu wyjawił, że nie zgadza się z ostatecznymi wynikami.

Marcin Najman nie zgadza się z wynikami plebiscytu na Sportowca Roku w Polsce

Przypomnijmy, w sobotę na Gali Mistrzów Sportu przedstawiono wyniki głosowania kibiców na Sportowca Roku 2020 w Polsce. Wygrał Robert Lewandowski przed Igą Świątek i Kamilem Stochem.

Z takim werdyktem nie zgadza się Najman. Bokser-celebryta na nagraniu wyjawił, że jego faworytką do tytułu była Świątek. - Szkoda, że nie Iga... - napisał na Twitterze, a do tego zamieścił krótkie nagranie z nieco dłuższym komentarzem.

Polski skoczek narciarski przerwał milczenie. Ujawnił smutną prawdę, został potraktowany nieludzkoPolski skoczek narciarski przerwał milczenie. Ujawnił smutną prawdę, został potraktowany nieludzkoCzytaj dalej

Na filmiku Najman uderza w Lewandowskiego, dla którego to kolejne wyróżnienie za 2020 rok. - Kurczę, myślałem, że wygra Iga, ale niestety. Ale słuchajcie, jest szansa na to, że Robert Lewandowski, w końcu, w końcu po odebraniu nagrody, powie coś po polsku. To też jest jakiś mały plus - powiedział Najman.

Tym samym nawiązał do wydarzeń z gali FIFA The Best, gdzie odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie. Polak odebrał wtedy nagrodę od prezydenta FIFA Gianniego Infantino. Lewandowski w plebiscycie wyprzedził Leo Messiego i Cristiano Ronaldo.

Najman wbija szpilkę Lewandowskiemu

W części telewizyjnej gali, Lewandowski przeprowadził krótką rozmowę z prezydentem FIFA, w której podziękował za przyznanie nagrody. Polski napastnik ze szwajcarskim działaczem rozmawiał po niemiecku, o co pretensje miało część kibiców, w tym Najman.

- Wielkie gratulacje dla Roberta Lewandowskiego! Należało mu się to zwycięstwo! Teraz trzymam kciuki by przy odbiorze kolejnej nagrody, przemówienie zrobił po Polsku - napisał wtedy na Twitterze.

Sam Lewandowski na konferencji prasowej po otrzymaniu nagrody FIFA The Best jeszcze raz dziękował za to wielkie wyróżnienie i zrobił to w języku polskim. Kapitan reprezentacji podkreślił swoje przywiązanie do ojczyzny.

- Bycie dumnym Polakiem za granicą jest czymś wspaniałym. Życzę każdemu Polakowi, by był dumny z tego, skąd pochodzi i co robi - powiedział Lewandowski w grudniu.

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News