Marcin Najman
MAREK BARCZYNSKI/East News
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Marcin Najman odpowiedział na zaczepkę Tomasza Adamka. Tym razem naprawdę przesadził

Marcin Najman jak dotąd oficjalnie nie potwierdził swojego udziału na kolejnej gali Fame MMA. Być może stoczy on jednak walkę wcześniej z uwagi na kłótnię, do jakiej doszło za pośrednictwem mediów.

Marcin Najman nie unika w ostatnich tygodniach kontrowersji. Polski zawodnik MMA zapowiadał, że bez problemów wygra walkę na Fame MMA 6 z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, jednak został znokautowany już w pierwszej rundzie pojedynku. Po starciu Marcin Najman pojawił się także w Hejt Parku na Kanale Sportowym, skąd dowiedzieliśmy się, że to nie koniec jego kariery.

Okazuje się jednak, że być może czeka nas jeszcze nie jedna, lecz dwie walki z udziałem Marcina Najmana. Wszystko przez jego ostatnią kłótnię z Tomaszem Adamkiem, która ma miejsce za pośrednictwem mediów. Obaj panowie wymieniają między sobą bardzo ostre słowa, a teraz doczekaliśmy się zdania słynnego uczestnika Fame MMA. Jego wypowiedź jest wyjątkowo brutalna.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaNie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Marcin Najman znów wywołuje skandal

- Nie interesuje mnie walka z Najmanem, bo to nie jest sportowiec, lecz zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi. Wydaje mu się, że potrafi walczyć, ale jest tylko parodystą. Powinien już dawno odejść ze sportu. Za żadne pieniądze nie skuszę się na walkę z nim - powiedział Tomasz Adamek kilka dni temu w rozmowie z "Faktem". Na odpowiedź nie czekaliśmy długo.

Marcin Najman zdecydował się w bardzo ostry sposób odpowiedzieć Adamkowi, odnosząc się jednocześnie do jego poglądów politycznych i zwracając uwagę na postępowanie znanego boksera wobec Andrzeja Gołoty. Pomiędzy panami zdecydowanie iskrzy już od dłuższego czasu, a wiele osób spekuluje, że mimo wszystko może jednak dojść do pojedynku.

Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceniNajpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceniCzytaj dalej

Marcin Najman odpowiada Adamkowi

- Tomaszu Adamku, to ty zacząłeś, a co do epitetów, które wysunąłeś w moim kierunku odpowiadam: 1. Klaunem stałeś się podczas swojej "kampanii wyborczej", 2. Idiotą, jak postulowałeś ojca Rydzyka na prezydenta Polski, 3. A świnią po tym, jak potraktowałeś Andrzeja Gołotę - stwierdził Marcin Najman za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Widzowie z pewnością chcieliby obejrzeć walkę dwóch doświadczonych polskich zawodników, bowiem ostatecznie mogłaby pozwolić na wyjaśnienie sobie wszystkiego w ringu lub w oktagonie. Niewykluczone, że niebawem do niej dojdzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Więźniowie zakopują trumny w masowych mogiłach. Onet: część planu na wypadek pandemii
  2. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Niemcy też zdecydowały się wprowadzić obostrzenia na granicach. Wjazd tylko z dobrze uzasadnionego powodu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News