Marcin Najman
YouTube Kanał Sportowy
Autor Piotr Mika - 10 Listopada 2020

Marcin Najman zabrał głos ws. pedofilii w Kościele. Wspomniał o Janie Pawle II

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Były bokser i kończący karierę zawodnik MMA zabiera głos w coraz to większej liczbie spraw związanych z życiem społecznym i politycznym. Swoje przemyślenia 41-latek publikuje w swoich mediach społecznościowych, a także jest zapraszany do programów telewizyjnych. Teraz postanowił wypowiedzieć się na temat pedofilii w Kościele.

Marcin Najman to jeden z gwiazdorów Fame MMA, choć jego kariera w sporcie dobiega już końca. Niewykluczone, że właśnie z tego powodu "El Testosteron" coraz częściej zabiera głos w różnych sprawach i staje się celebrytą pełną gębą.

W ostatnich tygodniach coraz więcej jego osobistych przemyśleń pojawia się na jego profilach w mediach społecznościowych, a sam zawodnik coraz częściej gości w telewizji TVP. Teraz postanowił zabrać głos w niezwykle drażliwym temacie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek i Adam Małysz mają niespodziankę dla tysięcy Polaków. Już jutro wszystko stanie się jasne, na żywo w radiu
  2. Maryla Rodowicz jest w dramatycznej sytuacji. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, "gorzej być nie może"
  3. Tragedia Otylii Jędrzejczak wyszła na jaw po latach. Jej dziecko zmarło, partner zachował się wyjątkowo okrutnie
Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman o pedofilii i Janie Pawle II

Popularny zawodnik MMA zaczyna już przyzwyczajać do tego, że wypowiada się na każdy ważniejszy temat, choć niektórzy internauci wskazują na to, że w niektórych dziedzinach raczej nie powinien się wypowiadać gdyż brak mu wiedzy.

To jednak nie zraża "El Testosterona" który w internecie wypowiadał się m.in. na temat Strajku Kobiet czy jeszcze wcześniej Strajku Rolników. Niedawno pojawił się nawet w programie TVP, żeby zabrać głos w sprawie... wyborów prezydenckich w USA.

Marcin Najman nie zwalnia tempa i tym razem postanowił odnieść się do tematu, który dla wielu Polaków jest bardzo drażliwy. Chodzi o pedofilię w Kościele katolickim oraz o to, ile w tym temacie wiedział Jan Paweł II.

- Pedofilia w Kościele, w Zatoce Sztuki, w chórach jak i w każdym innym środowisku to jedno z najpodlejszych przestępstw. To samo tyczy się gwałtów. Każdego pedofila i gwałciciela trzeba złapać i osądzić. Również tych osobników, którzy to tuszują i ukrywają - zaczął swój wpis "El Testosteron".

Nie żyje słynny obrońca Realu Madryt, wielokrotny reprezentant Hiszpanii. Tajemnicza śmierć wstrząsnęła światem sportuNie żyje słynny obrońca Realu Madryt, wielokrotny reprezentant Hiszpanii. Tajemnicza śmierć wstrząsnęła światem sportuCzytaj dalej

Marcin Najman nie wierzy w wine polskiego papieża

- W Kościele jest wielu znakomitych kapłanów jak choćby Ksiadz Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Od lat mówi, że tą „gangrenę”, która niszczy Kościół należy wypalać gorącym żelazem.
Tracą wierni i znakomita większość porządnych duchownych - kontynuował swój wywód były bokser.

Marcin Najman zaproponował nawet własne rozwiązanie problemu pedofilii. Jego zdaniem kandydaci chcący zdawać do seminarium powinni przechodzić odpowiednie testy.

- Moim zdaniem, trzeba stworzyć mechanizm testów psychologicznych przed przyjęciem do Seminarium. Niestety pedofile często celowo chcą przeniknąć do stanu duchowego by uprawiać te ohydne praktyki. Diabeł jak widać nie śpi. Trzeba z nim walczyć! - grzmi zawodnik MMA.

Jednocześnie 41-latek uważa, że papież Jan Paweł II nie miał nic wspólnego z tuszowaniem niewygodnych faktów nt. pedofilii. - Nigdy nie uwierzę, że Jan Paweł II miał taką wiedzę, natomiast wierzę, że opętani w strukturach kościelnych, tej wiedzy mu nie przekazywali - podsumował Marcin Najman.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec marzeń o powrocie na Księżyc? Joe Biden ma inne priorytety
  2. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  3. Krzysztof Piątek powróci do Włoch? Pojawiły się nowe okoliczności, to może być hit
  4. Gwiazdor Bundesligi apeluje do Jerzego Brzęczka. Domaga się powołania do reprezentacji, „argumenty są po mojej stronie”
  5. Mistrz świata rozpływa się nad Piotrem Zielińskim. "Piłkarz na miarę Realu Madryt i FC Barcelony"
  6. Straszliwy wypadek. Siła uderzenia była tak duża, że auto rozpadło się na dwie części
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News