Marcin Najman
Facebook Marcin Najman
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Marcin Najman kończy karierę. Wiemy, kiedy po raz ostatni wejdzie na ring

Marcin Najman zapowiedział jakiś czas temu, że zamierza zakończyć sportową karierę. O ostatniej walce “Testosterona” nie dowiedzieliśmy się jednak wiele z uwagi na panującą pandemię koronawirusa. “Super Express” poznał jednak szczegóły kolejnej gali spod szyldu Fame MMA, która najprawdopodobniej będzie właśnie okazją dla Najmana do pożegnania się z kibicami.

Marcin Najman jest jedną z największych gwiazd federacji Fame MMA. Wydaje się zatem niezwykle prawdopodobne, że to podczas wydarzenia tej organizacji popularny zawodnik stoczy zapowiadany, ostatni już pojedynek w karierze. Wiemy, kiedy może się to stać.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliścieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce


Marcin Najman zapowiedział zakończenie kariery

W piątek “Super Express” opublikował informacje na temat planowanej, kolejnej już gali Fame MMA. Organizatorzy kontrowersyjnych walk z udziałem polskich celebrytów, chcą jak najszybciej zorganizować kolejne tego typu wydarzenie. Z informacji dziennikarzy wspomnianej gazety wynika, że gala miałaby się odbyć już 22 sierpnia. Nic jednak nie jest jeszcze pewne z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne.

- Jeżeli sytuacja pozwoli, to będziemy chcieli zaprosić nawet kilkuset widzów i dobierzemy sobie pod to obiekt. Zawsze jest opcja, by zrobić siódmą galę Fame MMA w studio - powiedział szef organizacji Krzysztof Rozpara.

Polskie media przekazują czytelnikom najgorszą informację. Nagle zmarł Stanisław Roszkowski, był prawdziwą ikonąPolskie media przekazują czytelnikom najgorszą informację. Nagle zmarł Stanisław Roszkowski, był prawdziwą ikonąCzytaj dalej


Kolejna gala Fame MMA areną ostatniej walki “Testosterona”?

Jedną z największych gwiazd organizacji jest bezsprzecznie Marcin Najman. Popularny “Testosteron” zapowiedział niedawno, że zamierza przejść na sportową emeryturę i ma w planach stoczenie jeszcze jednej, pożegnalnej walki. Jako że współpraca zawodnika z Fame MMA przebiegała do tej pory owocnie dla obu stron, wielce prawdopodobne jest, że pożegnalne starcie z udziałem Najmana będzie jedną z atrakcji wieczoru gali zaplanowanej na 22 sierpnia.

Na razie nie wiadomo kto mógłby zostać ostatnim rywalem w karierze 41-latka. W gronie kandydatów wymienia się między innymi Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który deklarował chęć starcia z Najmanem. Innym kadydatem jest były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski, który ma za sobą już debiut w oktagonie.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News