Marcin Najman
Facebook Marcin Najman
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Kwietnia 2020

Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie

Marcin Najman po kolejnej już porażce podczas ostatniej gali Fame MMA zdał sobie sprawę, że pora zakończyć profesjonalną karierę. Zawodnik kilka dni temu ogłosił, że wróci do ringu tylko na ostatnią, pożegnalną walkę. Teraz zdradził, jakie kandydatury na swoich przeciwników bierze pod uwagę. 

Marcin Najman kończy z zawodowym uprawianiem sportu. Popularny “El Testosteron” swoją decyzję ogłosił już kilka dni temu. Zawodnik planuje jednak stoczyć jeszcze pożegnalną walkę, a wśród potencjalnych przeciwników znalazło się kilka głośnych nazwisk.

Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyćRobert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusem
  2. Ministerstwo podało wskaźniki ilości zachorowań na 100 tys mieszkańców. Zobacz w którym województwie jest najwyższy


Marcin Najman planuje pożegnalną walkę w MMA

Podczas gali Fame MMA Marcin Najman przegrał z Piotrem Piechowiakiem. Po tej walce pochodzący z Częstochowy zawodnik podjął decyzję o zakończeniu barwnej kariery. Najman nie zamierza odchodzić jednak bez ostatniego występu przed zapewne wielką publicznością. Planuje odbyć jeszcze jeden pojedynek, prawdopodobnie podczas kolejnej imprezy pod szyldem organizacji Fame MMA.

Kibice i eksperci byli przekonani, że ostatnim zawodnikiem, z jakim zmierzy się Marcin Najman w swojej karierze, będzie Don Kasjo. Między panami nie brakowało w przeszłości zgrzytów i uszczypliwości, a walki chciał sam Kasjo. Nie jest on jednak tak oczywistym wyborem, gdyż sam odchodzący na sportową emeryturę, wskazał innych możliwych przeciwników.

Już dziś mecz Polska - Ukraina. Gdzie oglądać na żywo starcie z udziałem Biało-czerwonych?Już dziś mecz Polska - Ukraina. Gdzie oglądać na żywo starcie z udziałem Biało-czerwonych?Czytaj dalej


“Testosteron” wskazał listę potencjalnych przeciwników. To starcie będzie hitowe!

Za pośrednictwem konta na Twitterze Najman opublikował listę zawierającą cztery nazwiska. Każdy z wymienionych jest brany przez “Testosterona” pod uwagę, jako potencjalny przeciwnik. Nazwiska które wskazał robią wrażenie, zwłaszcza że wśród nich znalazł się były kapitan reprezentacji Polski, a więc Piotr Świerczewski.

- Biorę pod uwagę cztery nazwiska na pożegnalną walkę w formule mma. 1.Tomasz Adamek, 2.Piotr Świerczewski, 3.Don Kasjo, 4.Andrzej „Ciepły” Fonfara. Kogo widzielibyście na przeciw mnie najchętniej? - napisał Najman.

O ile “wywołani do tablicy” przez 41-latka panowie w ogóle wyrażą chęć stanięcia do pojedynku, zapowiada się wielkie wydarzenie.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutna wiadomość z Chin. Sobota była najgorszym dniem od dawna
  2. Pilna konferencja premiera. Morawiecki powiedział prawdę o stanie polskiej gospodarki
  3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
  5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  6. Poczta Polska rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych. Cena jest powalająca, a mimo to już zniknęły

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News