Marcin Najman
instagram.com/marcin.najman
Autor - 14 Września 2020

Marcin Najman publicznie poparł Jarosława Kaczyńskiego. Bokser trzyma kciuki za prezesa PiS

Marcin Najman po wygranej walce na Fame MMA 7 szykuje się już do kolejnego starcia, zaplanowanego na następną galę tej federacji. Okazuje się jednak, że bokser interesuje się nie tylko sportem. W ostatnim wpisie nie Instagramie 41-latek publicznie poparł Jarosława Kaczyńskiego.

Marcin Najman w ostatnim czasie ma sporo powodów do zadowolenia. Na ostatniej gali Fame MMA pokonał Dariusza Kaźmierczuka i już może myśleć o najstępnym pojedynku, w którym zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Teraz jednak popularny "El Testosteron" postanowił również zaangażować się w sprawy społeczno-polityczne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Marcin Najman poparł Jarosława Kaczyńskiego

41-latek jest już u schyłku swojej kariery, ale mimo zapowiedzi, wciąż nie zamierza jej kończyć. Wiemy na pewno, że stoczy jeszcze przynajmniej jedną walkę, która odbędzie się 21 listopada na gali Fame MMA 8. Marcin Najman będzie miał okazję w bokserskim pojedynku wyjaśnić wszystkie konflikty z popularnym "Don Kasjo".

Okazuje się, że również to nie musi oznaczać końca jego przygody z MMA, ponieważ wiele mówi się o tym, że "El Testosteron" będzie chciał stanąć do walki z Popkiem. Teraz jednak Marcin Najman o tym nie myśli, bo głowę zaprzątają mu inne sprawy, mniej związane ze sportem. W ostatnim czasie w Polsce dużo mówi się o kolejnych zmianach w prawie proponowanych przez PiS i część z nich bardzo przypadła do gustu bokserowi.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

"Trzymam kciuki Prezesie!"

Marcin Najman okazał się być miłośnikiem zwierząt i bardzo mocno popiera projekt ustawy zaproponowanej przez PiS, który zakazuje hodowli zwierząt futerkowych w Polsce oraz ogranicza ubój rytualny.

- Mam nadzieje, że tym razem Jarosław Kaczyński doprowadzi ustawę o zakazie hodowli zwierząt na futra oraz o uboju rytualnym (pozwalającym mordować zwierzęta bez ogłuszenia) do końca i da radę oprzeć się temu olbrzymiemu lobby chcącemu w dalszym ciągu mordować zwierzęta, bo się paniusi futra zachciało. Trzymam kciuki Prezesie! - napisał na swoim instagramie zawodnik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tydzień bez litości. Zmasowane kontrole policji, radiowozy będą dosłownie wszędzie
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Moneta sprzed lat znacznie zyskała na wartości. Warto sprawdzić, czy nie masz takiej w domu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News