Marcin Najman
Twitter Marcin Najman
Autor Piotr Mika - 14 Października 2020

Gwiazdor reprezentacji Polski upokorzył Marcina Najmana przed tysiącami internautów. Kompletna miazga (WIDEO)

Marcin Najman w ostatnim czasie stara się jak najbardziej wykorzystać to, że znów stało się o nim głośno. Zawodnik występujący na galach Fame MMA coraz częściej zabiera głos w sprawach dotyczących nie tylko sportu, ale i życia społecznego oraz politycznego w Polsce. Nie inaczej było tym razem, jednak jego słowa nie spodobały się gwieździe reprezentacji Polski, która postanowiła odpowiedzieć.

Marcin Najman nie raz udzielał się w różnych dyskusjach społecznych, wyrażając swoje zdanie na bieżące tematy. Popularny zawodnik MMA był nawet zapraszany do TVP Info, gdzie w programie "#Jedziemy" wypowiadał się m.in. na temat manifestacji środowisk LGBT. Tym razem zabrał głos w innej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Jeden detal na banknocie 100 zł może sprawić, że się nieźle wzbogacisz. Kolekcjonerzy polują na nie od dawna
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaAdam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaCzytaj dalej

Marcin Najman doczekał się riposty od gwiazdy reprezentacji

41-letni zawodnik MMA postanowił nagrać krótki filmik, który udostępnił później na swoim profilu na Twitterze. "El Testosteron" najwyraźniej nie jest zadowolony z tego, że rolnicy przyjechali do Warszawy protestować przeciwko tzw. "piątce dla zwierząt", czyli projekcie ustawy zaproponowanej przez rząd, mającej zakazać m.in. uboju rytualnego czy hodowli zwierząt na produkcję futer.

- Rolnicy przyjechali się pultać do Warszawy, bo nie mogą się pogodzić z tym, że nie będą mogli już maltretować zwierząt. Prezesie Kaczyński proszę się nie uginać pod presją. Jesteśmy cywilizowanym krajem, a te manifestacje rozgonić w pi**u! - takim opisem Marcin Najman opatrzył swoje nagranie. Takie podejście do sprawy nie spodobały się jednemu z najlepszych polskich siatkarzy ostatnich lat.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman upokorzony przed internautami

Do całej sprawy odniósł się Marcin Możdżonek, utytułowany polski siatkarz i jedna z gwiazd reprezentacji Polski. Popularny zawodnik nie zostawił suchej nitki na wpisie "El Testosterona", namawiającego do rozganiania manifestacji. - To może jakaś walka "Fame mma rolnik edition"? Wtedy byś im pokazał, gdzie raki zimują! Żartuję. Dostałbyś to co zawsze, czyli solidny wpi..... - napisał Możdżonek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla kierowców. Unia ma wobec nas nowe plany
  2. Dyrektorzy i nauczyciele maja dosyć. Podejmują dramatyczne decyzje, nauka zdalna jedynym wyjściem?
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Gwiazda disco polo śpiewa ze swoją babcią na weselu. Zdarzenie całkowicie rozbroiło internautów

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News