Marcin Najman
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Grudnia 2020

Marcin Najman żegna się z ringiem po raz kolejny. Poznaliśmy jego nowego rywala i datę jego "ostatniej" walki

Marcin Najman przechodzi od słów do czynów. bokser-celebryta, który skompromitował się na oczach całej polski podczas gali Fame MMA 8, postanowił sam zorganizować swoją pożegnalną walkę. “El Testosteron” przekazał informację o planowanym wydarzeniu w mediach społecznościowych. Zdradził także, z kim zmierzy się w ostatniej walce w karierze.

  • Marcin Najman w ostatnich tygodniach stał się antybohaterem Polaków
  • Zawodnik złamał przepisy walki na Fame MMA 8 i został zdyskwalifikowany
  • 41-latek nie przejmuje się krytyką rodaków i zamierza sam zorganizować sobie kolejną walkę
  • Najman właśnie zdradził, z kim zmierzy się już wkrótce

Marcin Najman robi wszystko, by o sobie przypomnieć. Naczelny skandalista polskiego środowiska sportów walki właśnie zapowiedział, z kim zmierzy się w ostatniej walce w swojej karierze. Polacy będą mogli obejrzeć pożegnalny pojedynek 41-latka już niedługo.


Marcin Najman zdradza szczegóły swojej pożegnalnej walki

W poniedziałek wszystko stało się jasne. Marcin Najman, antybohater całej Polski ostatnich tygodni, opublikował informacje na temat planowanej przez siebie gali sportów walki. 41-latek ma być gwiazdą wieczoru.

Najman podczas listopadowej gali Fame MMA 8 miał pożegnać się ze światem sportów walki. Bokser-celebryta deklarował, że starcie z Kasjuszem Życińskim będzie ostatnim pojedynkiem w jego karierze. Walka zakończyła się jednak skandalem.

Marcin Najman po zaledwie kilkunastu sekundach walki zdał sobie najwyraźniej sprawę, że nie da rady pokonać “Don Kasjo” i zdecydował się na skandaliczny ruch. Najpierw obalił rywala, a gdy sędzia ukarał go odjęciem punktu, kopnął Życińskiego. Arbiter zmuszony był zdyskwalifikować Najmana.

Jerzy Dudek przygnębiony śmiercią wielkiego szkoleniowca. Padły wyjątkowo przykre słowaJerzy Dudek przygnębiony śmiercią wielkiego szkoleniowca. Padły wyjątkowo przykre słowaCzytaj dalej

Im więcej czasu mija od gali Fame MMA 8, tym więcej pojawia się głosów, że Marcin Najman nie zamierzał walczyć wedle ustalonych reguł, czyli zasad pojedynku bokserskiego. Zdaniem większości Polaków, Najmana nie można nazwać sportowcem. Wielu ludzi ma już dość jego zachowania i kompromitowania sportu.

41-latek musiał zmierzyć się z ogromną krytyką po swoim ostatnim wybryku. Suchej nitki na Najmanie nie zostawili słynni dziennikarze sportowi i zawodnicy MMA. Przemysław Saleta bardzo mocno uderzył w zawodnika z Częstochowy, zarzucając mu przy okazji kradzież.


Wiemy, z kim zmierzy się Marcin Najman na zakończenie kariery

Sam Marcin Najman nic sobie jednak nie robi z przytłaczającej opinii ogółu i w dalszym ciągu planuje, kolejną już, pożegnalną walkę. W przeszłości odbyło się już kilka starć, które miały być tymi ostatnimi w profesjonalnej karierze boksera-celebryty, jednak zawsze z uporem powracał on do oktagonu.

W poniedziałek Marcin Najman podał nowe informacje na temat zapowiedzianej kilka tygodni temu gali, którą sam zorganizuje. To właśnie podczas tego wydarzenia Najman ma stoczyć pożegnalną walkę. Starcie z udziałem “El Testosterona” ma być wydarzeniem wieczoru.

Najman opublikował w mediach społecznościowych grafikę promującą jego ostatnią walkę. Przeciwnikiem 41-latka będzie Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień. Celebryta wcześniej wystąpił na gali Fame MMA, gdzie pokonał Bonusa BGC. Wydarzenie będzie nosić tytuł MMA-VIP i odbędzie się 13 lutego.

- No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA - napisał Marcin Najman, choć przez wiele lat deklarował, że jest bokserem i to w tej dyscyplinie czuje się najlepiej. Narrację zmienił po walce z “Don Kasjo”.

Marcin Najman

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News