Marcin Najman
YouTube Kanał Sportowy
Autor Piotr Mika - 15 Października 2020

Ohydny żart Marcina Najmana. Bokser zrównany z ziemią za antysemicki wpis

Marcin Najman nie zamierza zniknąć z radarów polskim kibicom. Całkiem niedawno popularny "El Testosteron" wypowiadał się w kontrowersyjny sposób o proteście rolników, a tym razem postanowił zabrać głos w sprawie pandemii koronawirusa. Niestety, zawodnik MMA znów się nie popisał i tym razem przekroczył kolejną granicę ohydnym żartem.

Marcin Najman jest coraz bardziej znany nie ze swoich walk, ale z wypowiedzi na różne społeczne i polityczne tematy. Zawodnik MMA jest zapraszany nawet do telewizji, ale często samemu publikuje wpisy i nagrania na swoich profilach w mediach społecznościowych. Tym razem "El Testosteron" znów wywołał ogromne kontrowersje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Godziny dla seniorów jednak do zmiany. Jest nowe rozporządzenie rządu
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęKamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęCzytaj dalej

Marcin Najman żartuje z pandemii i Żydów

41-letni zawodnik w ostatnim czasie znów staje się popularny. Mimo że zapowiadał już koniec kariery, to na pewno zobaczymy go jeszcze w przynajmniej jednej walce w klatce. Już teraz jednak "El Testosteron" stara się, aby ludzie nie kojarzyli go tylko z Fame MMA, ale także jako osobowość medialną.

Marcin Najman pojawiał się już w programach TVP Info, ale również samodzielnie dzieli się swoimi przemyśleniami. Niestety, często fani są dla niego bezlitośni, ponieważ wiele z jego wypowiedzi jest niezwykle kontrowersyjna. Nie inaczej było teraz, gdy "El Testosteron" w antysemicki sposób zażartował z pandemii COVID-19.

Znany piłkarz przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał tylko 47 lat, osierocił pięcioro dzieciZnany piłkarz przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał tylko 47 lat, osierocił pięcioro dzieciCzytaj dalej

Internauci bezlitośni dla Najmana

Zawodnik MMA już na początku pandemii koronawirusa zabrał głos w tej sprawie. - Jest. Tak samo jak jest wirus grypy. Od samego początku uważam jednak, że koronawirus to wytwór człowieka, a jednocześnie ktoś nie mówi nam wszystkiego - komentował Marcin Najman po pierwszej fali.

Teraz znów dołożył trzy grosze do ogólnonarodowej dyskusji. Aby wywołać falę oburzenia "El Testosteron" nie musiał nawet nic pisać, wystarczyło, że udostępnił żart, który uderza w Żydów.

Obserwujący Najmana internauci zareagowali niemal natychmiast, nie szczędząc ostrych słów komentujących jego zachowanie. "Chyba za dużo razy oberwałeś w łeb", "Ależ ty ku*** głupi jesteś Marcin" "Zamiast pie****ić głupoty zrób coś pożytecznego i zgłoś się jako wolontariusz do pomocy ludziom, którzy chorują na wirusa [...]" to tylko część z negatywnych komentarzy pod postem popularnego zawodnika MMA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włosi zaprojektowali nowego Malucha. W ojczyźnie też za nim zatęsknili?
  2. Eid Mar - prawdopodobnie najdroższa moneta na świecie. Jej historia jest niesamowita
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Od dzisiaj obowiązuje stan klęski żywiołowej. Klamka zapadła, wiadomości zza granicy porażają

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News