Marcin Najman
YouTube/Kanał Sportowy
Autor Wojciech Olszowy - 15 Grudnia 2020

Znany dziennikarz bezlitośnie wyśmiał Marcina Najmana. Trafił w sedno

Marcin Najman jest w ostatnich miesiącach na ustach wszystkich. Sportowiec jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. Niedawno ogłosił (kolejny raz), że kończy karierę. Znany dziennikarz wyśmiewa decyzję Najmana. Wymownym wpisem na Twitterze skomentował wybór rywala na jego ostatnią (?) walkę.

  • Marcin Najman przegrał swoją ostatnią walkę w Fame MMA
  • Styl w jakim odniósł porażkę go nie zadowolił
  • Chce w inny sposób zakończyć karierę. Znamy już datę i przeciwnik
  • Z wyboru wyśmiewa się dziennikarz, który często wchodził z Najmanem w konflikt

Marcin Najman wielokrotnie w swojej karierze ogłaszał, że ta walka będzie jego ostatnią. W rzeczywistości nie dotrzymywał słowa i wracał do ringu. Tak jest i tym razem. Sportową karierę ma zakończyć pojedynkiem z "Taxi Złotówą". Wybór tego rywala mocno rozbawił słynnego dziennikarza.

Marcin Najman robi wszystko, żeby było o nim głośno

Marcin Najman nie daje powodów, żeby o nim zapomnieć. Media cały czas dostarczają informacji na jego temat. Wciąż wszyscy pamiętają jego niedawną walkę. 22 listopada zmierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na Fame MMA 8. O starciu było głośno na długo przed jej rozpoczęciem. Atmosferę podgrzewały wypowiedzi obu zawodników. Życiński zarzucał Najmanowi romans z Esmeraldą Godlewską. Mocno to uderzyło w niego.

Walka odbyć się miała w formule bokserskiej. Marcin Najman zapomniał jednak o zasadach. Gdy sędzia tylko dał sygnał do rozpoczęcia pojedynku, "El Testeron" rzucił się na przeciwnika i powalił go. Arbiter musiał interweniować. Wziął zawodnika na bok i wytłumaczył jak ma się zachowywać. Nie pomogło. Gdy walka została wznowiona, Najman zrobił to samo. Tym razem starcie zostało zakończone, a zwycięzcą został "Don Kasjo".

Ostro zrobiło się po walce. Najman nie pogodził się z wynikiem i chciał jeszcze wyjaśnić kilka rzeczy za pomocą pięści. Sytuację opanować musiała ochrona. Na ringu zrobiła się ogromna awantura. Jeden z trenerów zaatakował Kasjusza, który w wyniku ataku doznał kontuzji.

Marcin Najman żegna się z ringiem po raz kolejny. Poznaliśmy jego nowego rywala i datę jego Marcin Najman żegna się z ringiem po raz kolejny. Poznaliśmy jego nowego rywala i datę jego "ostatniej" walkiCzytaj dalej

Federacja Fame MMA wyciągnęła konsekwencje wobec Marcina Najmana oraz jego trenera. Obaj zostali dożywotnio wykluczeni. Najmanowi nie zostanie wypłacona także gaża, jaką miał otrzymać. Dodatkowo otrzyma pozew do sądu za niedotrzymanie warunków umowy. Najman z kolei zapowiada swoje kroki prawne wobec Życińskiego. Domaga się m. in. zadośćuczynienia finansowego oraz oficjalnych przeprosin za fałszywe informacje na jego temat.

Marcin Najman kończy karierę. Dziennikarz się śmieje

Marcin Najman ogłosił, że nie zakończy kariery w taki sposób. Zapowiedział, że stoczy ostatnią walkę, w której godnie pożegna się z fanami. Jego rywalem będzie youtuber Szymon Wrzesień, znany jako "Taxi Złotówa". Wybór tego przeciwnika wyjątkowo rozbawił Krzysztofa Stanowskiego.

Dziennikarz skomentował to na swoim profilu na Twitterze. Zamieścił on wymowny wpis. - Jak Sławomir Peszko walczył z taksówkarzem to nie robił z tego PPV. - czytamy.

Obaj panowie już od dłuższego czasu nie darzą się sympatią i często atakują siebie nawzajem. Zaczęło się od tego, że Stanowski wyśmiewał się z Najmana po jego kolejnych porażkach. Od tamtej pory, jeden i drugi wymieniają się nieuprzejmościami. Doszło nawet do ich konfrontacji podczas "Hejt Parku" na "Kanale Sportowym", którego współzałożycielem jest "Stano". Najman często nazywa Stanowskiego "dziennikarskim zerem". Dziennikarz sparodiował sportowca, po tym jak ten udał się bronić Jasnej Góry, przed rzekomym atakiem. Przedstawiał się jako "El Toster", co jest nawiązaniem do pseudonimu Najmana.

Ciekawe jaka będzie odpowiedź Marcina Najmana?

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News