Marcin Najman
MAREK BARCZYNSKI/East News
Autor Bartosz Goluch - 17 Kwietnia 2020

Marcin Najman zostanie youtuberem. Razem ze swoim pierwszym gościem da prawdziwy show

Marcin Najman niebawem zakończy karierę w Fame MMA. Świat internetu i zainteresowanie mediów spodobały mu się jednak na tyle, że postanowił otworzyć własny kanał w serwisie Youtube. Będzie tam prowadził wywiady z rozmaitymi gośćmi. Już wiemy, kto odwiedzi go jako pierwszy.

O starcie nowego projektu były bokser poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama. Program będzie nosił nazwę "Mocne uderzenie", ale "El Testosteron" nie zamierza się ograniczać w nim jedynie do tematyki sportowej.

Nie żyje legenda polskiego żużla. Był współtwórcą polskiej potęgiNie żyje legenda polskiego żużla. Był współtwórcą polskiej potęgiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne

Marcin Najman zapowiada nowy program

- Zapraszam do oglądania "Mocnego uderzenia" na kanale, który dopiero co powstał - "W ringu z Najmanem". To program life>

Kontrowersyjny polityk nie obawia się udziału w żadnym programie. Wystąpił już m.in. u innego ekscentrycznego fightera, mianowicie Popka. Wziął udział także w roaście, na którym "obrażali" go standuperzy oraz m.in. Krzysztof Skiba. Jak wyjdzie ze starcia z Najmanem? Przekonamy się już niebawem.

Z kolei Najman bardzo chętnie korzystał z propozycji udziału w programach rozrywkowych. Dał się zamknąć w domu Wielkiego Brata i wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami".

Gorące zdjęcie Justyny Żyły. Była żona skoczka nie ma na sobie żadnych ubrań (FOTO)Gorące zdjęcie Justyny Żyły. Była żona skoczka nie ma na sobie żadnych ubrań (FOTO)Czytaj dalej

Najman powoli schodzi ze sceny

"El Testosteron" ma przed sobą jeszcze pożegnalną walkę w Fame MMA. Były bokser z Częstochowy najprawdopodobniej zmierzy się z kimś z trójki: Piotr Świerczewski, Don Kasjo (Kasjusz Życiński) i Andrzej Fonfara. Wcześniej Najman proponował również walkę Tomaszowi Adamkowi, jednak "Góral" nie był zainteresowany. Do pojedynku z byłym pięściarzem z kolei chętnie stanęliby Świerczewski i Don Kasjo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Morawiecki zabrał głos w kwestii zamkniętych granic. Musimy uzbroić się w cierpliwość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News