Marcin Najman Don Kasjo
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 18 Listopada 2020

Marcin Najman zdradził żonę z gwiazdą Fame MMA? Bokser zapowiada pozew. "To podłość"

Marcin Najman już w sobotę zmierzy z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na gali Fame MMA 8. Już na długo przed walką atmosfera wokół pojedynku była gorąca. Teraz niemal sięga zenitu. Były polski bokser zapowiada pozew sądowy przeciwko swojemu rywalowi i domaga się od niego ogromnych pieniędzy. Zawodnik poinformował już, na co przeznaczy wygrane w sądzie pieniądze.

Marcin Najman w sobotę podczas gali Fame MMA zmierzy się w długo wyczekiwanej walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Walka obu panów wzbudza wielkie emocje już od dłuższego czasu, a zawodnicy tylko podgrzewają atmosferę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Salony fryzjerskie i kosmetyczne zostaną zamknięte? Najnowsze wiadomości, dla wielu zamknięcie oznaczałoby bankructwo
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
Reprezentacja Niemiec kompletnie upokorzona. Takiego lania nie dostali od 89 latReprezentacja Niemiec kompletnie upokorzona. Takiego lania nie dostali od 89 latCzytaj dalej

Marcin Najman pozwie "Don Kasjo" do sądu

W ostatnich dniach przed walkę miało dojść do pierwszej konfrontacji zawodników. Najman i "Don Kasjo" mieli się spotkać w programie "Face to face" na kanale Fame MMA, ale do spotkania obu panów nie doszło.

Najman zrezygnował z udziału w programie po słowach Życińskiego. "Don Kasjo" kilka dni temu przekonywał o rzekomym romansie byłego polskiego boksera z Moniką Godlewską po gali Fame MMA 5. Pięściarz zapowiedział stanowcze działania w tej sprawie.

- To jest, k***a, podłość... Uderzył w moją rodzinę. Prawnicy już piszą pozew, złożę go najprawdopodobniej w tygodniu po walce. Jeszcze nie wiem na jaką kwotę dokładnie, prawdopodobnie ok. 50-100 tysięcy zł - powiedział Najman w rozmowie z "Super Expressem".

Do tego były polski pięściarz przekonuje, że ma dowody na to, że sytuacja opisana przez Życińskiego nie miała miejsca. - Byłem tam przecież ze swoją żoną - mówi. Partnerka towarzyszyła mu m.in.: w trakcie wywiadów po walce.

Marta Linkiewicz pokazała nagie pośladki. Gwiazda Fame MMA szokuje, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała nagie pośladki. Gwiazda Fame MMA szokuje, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wielkie emocje przed walką Najmana z "Don Kasjo"

Pięściarz w swoich mediach społecznościowych zapowiedział już, na jaki cel przeznaczy wygrane pieniądze w procesie z "Don Kasjo". Polski pięściarz postanowił przekazać środki na pomoc dla dwóch polskich legend sportu.

- Zdecydowałem, że kasa, która będzie zasądzona mojemu rywalowi za pomówienia, będzie przekazana przeze mnie w połowie na rehabilitacje Marka Piotrowskiego oraz na rehabilitacje Tomasza Golloba - napisał Najman.

Walka z Życińskim będzie dla Najmana jego ostatnią w karierze. Bokser już dawno zapowiedział, że zamierza skończyć zawodowymi pojedynkami. Polak zapowiada, że walka z "Don Kasjo" nie potrwa długo. Panowie będą się bić w formule bokserskiej na małe rękawice.

- To będzie pierwsza runda. Pobudka będzie dla niego bardzo bolesna. Co on może wiedzieć o nokautowaniu? Nic! Dowie się, jak mu powiedzą po KO 21 listopada - zapowiada Najman w rozmowie z "Super Expressem".

Dla Najmana będzie top czwarta walka podczas Fame MMA. Zadebiutował w federacji w październiku ubiegłego roku na Fame MMA 5, pokonując Piotra "Bonusa BGC" Witczaka przez nokaut w pierwszej rundzie. W marcu na gali Fame MMA 6 przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, a na Fame MMA 7 we wrześniu tego roku rozprawił się z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dinozaury mogły jednak wcale nie wyginąć, gdyby nie asteroida. Wyjątkowe odkrycie archeologów
  2. W drodze do szpitala czeka nas niemałe zaskoczenie. Już nie tylko karetki będą transportować pacjentów
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Tragiczny wypadek na S7. Przyjechał naprawić samochód znajomej, zginął pod kołami tira
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News