Marcin Najman
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Grudnia 2020

Kuriozalne zachowanie Marcina Najmana. Chce pouczać Roberta Lewandowskiego, jak odbierać nagrodę

Marcin Najman to jedna z najgłośniejszych postaci w Polsce w ostatnich tygodniach. Wszystko za sprawą skandalu, jaki bokser-celebryta wywołał podczas gali Fame MMA. “El Testosteron” już na początku starcia z Kasjuszem Życińskim. Najman z premedytacją złamał zasady, na jakich miał odbyć się pojedynek, za co został zdyskwalifikowany. Zawodnik, którego krytykują miliony Polaków, postanowił pouczać najlepszego polskiego sportowca, czyli Roberta Lewandowskiego.

  • Robert Lewandowski w czwartek otrzymał nagrodę FIFA The Best
  • Polak został najlepszym piłkarzem świata, a w pokonanym polu zostawił m.in. Cristiano Ronaldo
  • Na temat sukcesu Lewandowskiego postanowił wypowiedzieć się Marcin Najman
  • Bokser-celebryta skrytykował piłkarza Bayernu Monachium

Marcin Najman w ostatnim czasie musiał zmierzyć się z ogromną krytyką za swoje zachowanie podczas gali Fame MMA, a także kontrowersyjne opinie wyrażane w mediach społecznościowych a także na antenie TVP, której stał się ekspertem. Teraz 41-latek jest chyba gotów ponownie zmierzyć się z krytyką Polaków, gdyż właśnie postanowił pouczać Roberta Lewandowskiego.

Marcin Najman krytykuje Roberta Lewandowskiego

Wczoraj odbyła się gala FIFA The Best, podczas której poznaliśmy wyniki głosowania na najlepszego piłkarza świata mijającego roku. Selekcjonerzy i kapitanowie drużyn narodowych, a także dziennikarze i internauci zdecydowali, że tytuł ten należy się Robertowi Lewandowskiemu.

Napastnik Bayernu Monachium zapracował na ten wielki sukces. W ciągu kilku miesięcy wygrał z niemieckim klubem wszystkie najcenniejsze trofea. Polak zgarnął mistrzostwo i Puchar Niemiec, a także Ligę Mistrzów. Został również najlepszym strzelcem wspomnianych rozgrywek.

Nagrodę kapitanowi reprezentacji Polski wręczył sam prezydent FIFA Gianni Infantino. Działacz udał się do Monachium, gdzie przygotowano specjalnie małe studio, by z należytymi honorami nagrodzić najlepszego piłkarza ostatniego roku.

Absurdalna decyzja piłkarza Liverpoolu. Całkowicie odleciał, wszystko przez wybory na gali FIFA, kompromitacjaAbsurdalna decyzja piłkarza Liverpoolu. Całkowicie odleciał, wszystko przez wybory na gali FIFA, kompromitacjaCzytaj dalej

Robert Lewandowski osiągnął historyczny sukces i jako pierwszy Polak w historii został wybrany najlepszym piłkarzem świata. Do napastnika Bayernu gratulacje spływały z każdej strony.

Najmanowi nie podobało się zachowanie Lewandowskiego podczas gali FIFA

Wyrazy uznania postanowił przesłać także… Marcin Najman. Bokser-celebryta pogratulował Lewandowskiemu na Twitterze, ale ku zaskoczeniu wszystkich, postanowił także zganić najlepszego piłkarza świata.

Najmanowi nie spodobało się, że Robert Lewandowski, odbierając nagrodę, nie wypowiedział się w języku polskim. Napastnik posługiwał się językiem angielskim i niemieckim. “El Testosteron” zdecydował się na uszczypliwy komentarz.

- Wielkie gratulacje dla Roberta Lewandowskiego! Należało mu się to zwycięstwo! Teraz trzymam kciuki by przy odbiorze kolejnej nagrody, przemówienie zrobił po Polsku. - napisał 41-latek.

Pod postem szybko pojawiły się komentarze internautów. Użytkownicy sieci szybko skontrował Marcina Najmana. Internauci sugerowali, że bokser-celebryta ma po prostu problem ze zrozumieniem innego języka, niż polski i stąd ten komentarz. Chcieli też, by Najman wyzwał Roberta Lewandowskiego na pojedynek w przedostatniej walce w karierze.

W ten sposób internauci nawiązali do niedawnej walki Marcina Najmana podczas Fame MMA 8, a także gali, którą 41-latek zamierza zorganizować w lutym. Wtedy ma odbyć się ostatnia walka w karierze “El Testosterona”, choć nikt w to nie wierzy, gdyż już od kilku lat zawodnik deklaruje, że każda kolejna walka będzie jego ostatnią, a i tak zawsze wraca do oktagonu.

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News