Marcin Najman
TRICOLORS/East News
Autor Piotr Mika - 19 Września 2020

Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę

Marcin Najman mimo już 41 lat wciąż cieszy się dużą popularnością, głównie dlatego że nie odpuszcza i wciąż walczy w formule MMA, choć zapowiadał nie raz koniec swojej kariery. Tym razem gwiazda Fame MMA weźmie udział w znanym telewizyjnym show, nie mającym jednak wiele wspólnego ze sportami walki.

Marcin Najman bardziej znany jest ze swoich walk w MMA niż z tego, że przyjaźni się z... Edytą Górniak. A jednak, dwie osoby z wydawałoby się różnych światów darzą się ogromną sympatią. Teraz pięściarz i zawodnik mieszanych sztuk walki weźmie udział w programie TVP, aby uczcić swoją przyjaciółkę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Z ostatniej chwili: Puchar Świata w Wiśle może zostać przełożony. Wszystko przez decyzję rządu FinlandiiZ ostatniej chwili: Puchar Świata w Wiśle może zostać przełożony. Wszystko przez decyzję rządu FinlandiiCzytaj dalej

Marcin Najman w benefisie Edyty Górniak

Ostatno "El Testosteron" dużo czasu poświęcał swojej karierze zawodnika MMA, a mówiąc precyzyjniej, jej końcowi. Po przegranej walce na Fame MMA 6 jego kolejna walka miała być pożegnalna. W siódmej odsłonie popularnej gali wygrał on z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem, jednak to nie koniec jego zmagań.

Na Fame MMA 8 odbędzie się kolejny pojedynek, w którym Marcin Najman zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Na razie nie wiadomo czy walka z "Don Kasjo" będzie jego ostatnią, bo dużo mówi się także o możliwej walce "El Testosteron" kontra Popek, która przyciągnęła by z pewnością kolejne rzesze fanów. Zanim jednak dojdzie do kolejnej gali, Marcin Najman weźmie udział w programie... "Jaka to melodia"!

Kolejne kłopoty Wisły Karków. Kibice są wściekli, zaczęli obrażać treneraKolejne kłopoty Wisły Karków. Kibice są wściekli, zaczęli obrażać treneraCzytaj dalej

Zawodnik MMA w muzycznym konkursie

Okazuje się, że już dziś, w sobotę 19 września, na TVP 1 będziemy mogli obejrzeć specjalny odcinek "Jaka to melodia", który będzie benefisem gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Edyty Górniak. Jednym z gości specjalnych będzie Marcin Najman, a razem z nim w programie udział wezmą Reni Jusis oraz Mietek Szcześniak. O wszystkim zawodnik poinformował na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzą kolejne zmiany w segregacji śmieci. System może się zmienić nie do poznania
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News