Marcin Najman teleturniej
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 20 Września 2020

Marcin Najman wygrał popularny teleturniej. Mało kto dawał mu jakiekolwiek szanse

Marcin Najman w ostatnim czasie znów zyskuje na popularności. Walki podczas gal Fame MMA przyniosły mu rzeszę fanów wśród młodych odbiorców tego formatu. Bokser stara się wykorzystać maksymalnie swoje kolejne "pięć minut" co potwierdził w ostatni weekend. Najman wziął udział w popularnym teleturnieju i wygrał tam główną nagrodę.

Marcin Najman po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Bokser, który zapowiedział, że niedługo zakończy profesjonalną karierę, pokazał swój kolejny talent. Jak się okazuje, zawodnik jest bardzo dobrze obyty ze światową muzyką, co potwierdził w sobotnim odcinku programu "Jaka to melodia?".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Poczta Polska rezygnuje z jednej usługi. Po 30. września już jej nie uświadczysz
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Cały świat śmieje się z wydarzenia transmitowanego na TVP Sport. Nie wytrzymała nawet sama stacja (WIDEO)Cały świat śmieje się z wydarzenia transmitowanego na TVP Sport. Nie wytrzymała nawet sama stacja (WIDEO)Czytaj dalej

Marcin Najman zaskoczył widzów

W ostatnich miesiącach coraz częściej polscy fani sportów walki słyszą o Marcinie Najmanie. Bokser, który obecnie walczy w mieszanych stukach walki, ma swoje kolejne "pięć minut" za sprawą występów na Fame MMA. Zawodnik dzięki występom w tej organizacji zyskał rzeszę młodych fanów.

Mimo że kariera sportowa boksera wzbudza skrajne emocje, to kibice często chwalą jego postawę poza ringiem. Bokser, który w ostatnim czasie stał się celebrytą, wsparł m.in.: rehabilitację Tomasza Golloba, który dalej nie odzyskał sprawności po wypadku z 2017 roku.

W sobotę Najman pokazał swój kolejny talent, Tym razem widzowie mogli go oglądać podczas odcinka specjalnego programu "Jaka to melodia?". Zawodnik rywalizował w nim z piosenkarzami Reni Jusis oraz Mietkiem Szcześniakiem. Ku zaskoczeniu wszystkich Najman pokonał rywali i zwyciężył w odcinku.

Adam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaAdam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaCzytaj dalej

Najman wygrał w popularnym teleturnieju

Odcinek miał także gościa specjalnego, którym była Edyta Górniak, z którą Najman się przyjaźni. Piosenkarka emocjonalnie wspierała boksera w drodze do zwycięstwa. - Marcin... umrę - wtrąciła przed decydującą o awansie do finału zagadką muzyczną. Jednak Najman poradził sobie bez problemu, a później rozprawił się z siedmioma utworami w finale. Jako że był to odcinek specjalny, zwycięzca przekazał wygraną na cele charytatywne.

- Bycie gościem Edyty Górniak to zaszczyt. Wygrana tego programu to dla mnie zaskoczenie. W każdym razie tak genialnego wykonania piosenki „Dotyk” na otwarciu programu jeszcze nie słyszeliście - napisał Najman w mediach społecznościowych po emisji programu.

Fani zawodnika szeroko w internecie komentowali jego występ w programie. "Celebryta, meloman, intelektualista, dżentelmen. Największy z wielkich.", "Ma doświadczenie w klepaniu więc pewnie będzie szybko się zgłaszać.", "Druga wygrana z rzędu, co za forma" - pisali, nawiązując do kariery sportowej zawodnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News