Marcin Najman Don Kasjo
screen - youtube.com/Kanał Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 21 Października 2020

Gwiazdor Fame MMA publicznie beszta Marcina Najmana. Bokser znokautowany jeszcze przed walką

Marcin Najman przygotowuje się do swojej jednej z ostatnich walk w karierze. 21 listopada podczas gali Fame MMA 8 "El Testosteron" zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Rywal Najmana jeszcze na długo przed walką deprecjonuje byłego boksera. "Don Kasjo" po raz kolejny pokazał swój brak szacunku do swojego przeciwnika.

Marcin Najman kilka miesięcy temu ogłosił, że rozpoczyna serię pożegnalnych walk, którymi zakończy swoją sportową karierę. Na początku września odbył się pierwszy z jego pożegnalnych pojedynków.

DZISIAJ GRZEJE:

Justyna Żyła pokazała roznegliżowane zdjęcie. Po chwili je usunęła, ale w internecie nic nie ginie (FOTO)Justyna Żyła pokazała roznegliżowane zdjęcie. Po chwili je usunęła, ale w internecie nic nie ginie (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman oberwał od swojego rywala

Podczas Fame MMA 7 "El testosteron" przez nokaut w 1 rundzie pokonał Dariuszem "Lwem” Kaźmierczukiem. Teraz były polski bokser zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, z którym już stoczył kilka mocnych słownych pojedynków.

21 listopada podczas gali Fame MMA 8 panowie będą mogli pokazać w oktagonie swoją wyższość nad rywalem. Jeszcze długo przed walką "Don Kasjo" prowokuje swojego rywala i deprecjonuje jego umiejętności.

- Jak ostatnio zobaczyłem w internecie popisy Marcina Najmana, no to sobie trochę odpuściłem. Nie traktuję Marcina Najmana jako poważnego boksera - powiedział "Don Kasjo" w rozmowie z "Super Expressem".

- Ja tam jestem dla robienia show, żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci El Tosta Marcina Najmana - dodał Życiński na miesiąc przed walką.

Zawodnicy Fame MMA zmierzą się w oktagonie, ale według zasad bokserskich, a nie mieszanych sztuk walki. - Tak, o małe rękawice poprosił Marcinek, bo myśli że mnie trafi swą masą. Ale nic nie zdziała - skomentował ten fakt "Don Kasjo".

Rząd podjął decyzję ws. siłowni i basenów. Tego rozwiązania nie spodziewał się niktRząd podjął decyzję ws. siłowni i basenów. Tego rozwiązania nie spodziewał się niktCzytaj dalej

Mocne zapowiedzi "Don Kasjo" przed walką z Najmanem

Życiński w rozmowie z "Super Expressem" jasno dał do zrozumienia, że porażka z Marcinem Najmanem nie wchodzi w grę. Jednak na tym nie poprzestał. Z ust "Don Kasjo" padły kolejne mocne słowa o byłym polski bokserze.

- Z Marcinem nigdy nie byłem kumplem i nigdy nie będę. Kiedyś był mi obojętny. Teraz uważam, że jest najdroższym workiem na świecie do bicia. Ok. Ma jakiś pomysł na siebie, to niech ma - stwierdził "Don Kasjo".

- Ale potem jak zaczął obrażać wszystkich prawdziwych sportowców, jak Adamka czy Fonfarę, to pomyślalem że mu się coś popierdzieliło w głowie. Nie lubię go, dla mnie jest zwykłym nieudacznikiem - dodał.

- W Fame MMA jako jedyny jestem niepokonany, wygrałem 3 walki i teraz będę walczył z tym Marcinem, którego uważam za najsłabszego z dotychasowych rwali. Przegrana z El Tostem byłaby więc wstydem - stwierdził jednoznacznie "Don Kasjo".

Marcin Najman jeszcze nie odpowiedział na słowa Życińskiego, ale możemy być pewni, że to tylko kwestia czasu. "El testosteron" znany jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Na swoich nagraniach nie boi się w ostrych słowach krytykować także polityków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybieracie się do Zakopanego? Babuszka z własnymi wyrobami chwyci Was za serce, pomóżcie
  2. Wojsko USA ma autentycznie nagrania UFO. Naukowcy chcą dokonać czegoś niesamowitego
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. Tragedia na Mazowszu - Ojciec przypadkowo zabił córeczkę
  7. Mówią, że dąży do mordowania ludzi. Gates zabrał głos ws. teorii spiskowych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News