Marcin Najman
famemma.tv
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Listopada 2020

Marcin Najman zdyskwalifikowany. Awantura, agresja i przekleństwa, skandaliczne sceny na Fame MMA

Marcin Najman podczas gali Fame MMA 8 zmierzył się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Ta walka przez wiele miesięcy elektryzowała polskich kibiców sportów walki. Między panami panowała napięta atmosfera już od dawna. Obaj nie szczędzili sobie przykrych słów, a dodatkowego smaczku walce dodawał fakt, że było to ostatnie starcie w karierze Najmana, który zdecydował się przejść na emeryturę. Walka zakończyła się skandalem i kompromitacją Marcina Najmana.

Marcin Najman zmierzył się w jednej z walk wieczoru podczas gali Fame MMA 8 z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Popularny “El Testosteron”, który zapowiadał to starcie, jako pożegnanie ze sportami walki skompromitował się na oczach milionów Polaków.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą


Marcin Najman stoczył ostatnią walkę w karierze

W sobotni wieczór doszło do długo wyczekiwanej przez kibiców walki. Marcin Najman zmierzył się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Od kilku miesięcy było wiadomo, że ma to być pożegnanie Najmana z profesjonalnym sportem.

Panowie, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Od dawna trwa między nimi wojna w mediach. Obaj wielokrotnie atakowali się nawzajem w ostrych słowach.

Faworytem pojedynku przed jego rozpoczęciem był “Don Kasjo”. Fani sportów walki w Polsce nie dawali zbyt wielkich szans Marcinowi Najmanowi, który większość pojedynków stoczonych w oktagonie, kończył jako przegrany. Fani wróżyli szybkie zakończenie walki na korzyść Kasjusza Życińskiego.

Kilka dni przed walką Marcin Najman zapowiedział także złożenie pozwu sądowego przeciwko swojemu rywalowi. “El Testosteron” oskarżył Życińskiego o pomówienie. Ten miał insynuować, że 41-latek utrzymywał intymne relacje z Moniką Godlewską.

Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Czytaj dalej


Najman kończy karierę okryty hańbą

Można było zatem mieć stuprocentową pewność, że gdy panowie wyjdą wreszcie do oktagonu, będą chcieli zmiażdżyć rywala. Tak też się stało, a kibice na pewno nie byli rozczarowani.

Pojedynek rozgrywano na zasadach pojedynku bokserskiego. Obaj zawodnicy mają spore doświadczenie w szermierce na pięści. Jednak szybko okazało się, że pojedynek ten nie odbędzie się wedle jakichkolwiek reguł. Marcin Najman z premedytacją złamał regulamin i został zdyskwalifikowany!

Najman zaatakował "Kasjo" poza zasadami, próbując przewrócić go na matę. Gdy sędzia ukarał go odjęciem punktu, Najman ponownie przekroczył przepisy kopiąc przeciwnika. Sędzia przerwał walkę a w oktagonie rozpętała się awantura. Rywali musieli powstrzymać ochroniarze. Panowie zaczęli obrzucać się inwektywami, a "Don Kasjo" nie mógł powstrzymać się od ostrych słów. Podobnie Marcin Najman. Kariera Najmana kończy się kompromitacją.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News