Marcin Najman Popek
Facebook.com/MarcinNajman
Autor Łukasz Kowalski - 22 Października 2020

Marcin Najman nagle wygadał się przed tysiącami Polaków. Jednak zmienił zdanie, kibice nie mogli uwierzyć

Marcin Najman szykuje się do swojej kolejnej walki. W listopadzie na gali Fame MMA zamierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na zasadach bokserskich. To ma być ostatnie walka w karierze "El Testosteronu". Były bokser wygadał się ostatnio o swojej przyszłości. Nie wykluczone, że czekają nas kolejne walki z udziałem Najmana.

Marcin Najman wiosną zapowiedział, że kończy swoją karierę zawodnika. Były bokser ogłosił serię walk, którymi pożegna się ze swoimi fanami. Jedna z jego ostatnich potyczek już za nami. Na początku września "El Testosteron" przez nokaut w 1 rundzie pokonał Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala
Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman jednak nie kończy kariery?

W listopadzie czekają nas kolejne emocje związane z walką Marcina Najmana. Podczas gali Fame MMA 8 skrzyżuje on rękawice z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Panowie w publicznych wypowiedziach nie raz pokazali, że nie pałają do siebie sympatią.

W środę ukazał się wywiad "Super Expressu" z "Don Kasjo". Zawodnik odniósł się w nim do zbliżającego się pojedynku z Marcinem Najmanem. Życiński nie ukrywał swojej niechęci od rywala i nazwał go nieudacznikiem. "Don Kasjo" stwierdził, że porażka z byłym bokserem będzie dla niego wstydem.

- Jak ostatnio zobaczyłem w internecie popisy Marcina Najmana, no to sobie trochę odpuściłem. Nie traktuję Marcina Najmana jako poważnego boksera - powiedział "Don Kasjo". - Ja tam jestem dla robienia show, żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci El Tosta Marcina Najmana - dodał.

- Z Marcinem nigdy nie byłem kumplem i nigdy nie będę. Kiedyś był mi obojętny. Teraz uważam, że jest najdroższym workiem na świecie do bicia. Ok. Ma jakiś pomysł na siebie, to niech ma - stwierdził "Don Kasjo".

- Ale potem jak zaczął obrażać wszystkich prawdziwych sportowców, jak Adamka czy Fonfarę, to pomyślalem że mu się coś popierdzieliło w głowie. Nie lubię go, dla mnie jest zwykłym nieudacznikiem - rzucił najbliższy rywal Marcina Najmana.

Według wielu zapowiedzi byłego boksera, pojedynek z Życińskim będzie jego ostatnim w karierze. Wokół tej deklaracji była nawet prowadzona już akcja promująca walkę. Kibice i eksperci zastanawiali się, jak Najman poradzi sobie w swojej ostatniej walce. Pojedynek odbędzie się w formule MMA, ale na zasadach boksu.

Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)Czytaj dalej

Zaskakujące słowa Najmana

Jednak pożegnanie Najmana nie jest już takie pewne. Były bokser wyznał w rozmowie z FAME NEWS, że istnieje możliwość odsunięcia jego końca kariery, jeżeli pojawiłaby się oferta walki z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Tym samym Najmana może zobaczymy jeszcze w oktagonie.

- Słuchajcie, tylko krowa nie zmienia zdania. Ja zakładam, że naprawdę wychodzę tym razem ostatni raz do oktagonu, ale szansa na kolejną walkę jest zawsze - zdradził Najman. Spekulacje dotyczące walki Najmana z "Popkiem" pojawiły się zaraz po ostatniej gali Fame MMA, ale nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości.

Gala Fame MMA 8 zaplanowana jest na 21 listopada. Ponownie zawodnicy będą walczyć w Łodzi. Organizatorzy przedstawili już kartę walk. Oprócz Najmana i Życińskiego w oktagonie zmierzą się także m.in.: Kacper “Blonsky” Błoński i Marcin Dubiel, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Wśród kobiet będziemy mieli okazję zobaczyć starcie m.in.: Zusje Astafiewej z Dagmarą Szewczyk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wyniku
  2. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  3. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  4. Kolega Roberta Lewandowskiego powiedział, kto jest najlepszym piłkarzem świata. Potężny cios w stronę Polaka
  5. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News