Marcin Najman wściekły Rafał Trzaskowski
YouTube - Kanał Sportowy
Autor Piotr Bernaciak - 23 Września 2020

Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy

Marcin Najman postanowił dość niespodziewanie odezwać się do Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy. Wypowiedź zawodnika MMA ma związek z wydarzeniem, które wyjątkowo go rozwścieczyło. Nie da się ukryć, że mocno poniosły go emocje.

Marcin Najman dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, korzystając ze sławy, jaką przyniósł mu udział w Fame MMA. Niegdyś był on jednym z najbardziej znanych polskich zawodników mieszanych sztuk walki, po czasie natomiast jego sława wróciła na dawny poziom za sprawą kilku pojedynków w słynnej federacji. Niebawem ma dojść do kolejnego starcia.

Nieoczekiwanie jednak najnowsza wypowiedź Marcina Najmana nie ma nic wspólnego ze światem sportu. Zawodnik postanowił odnieść się do tego, co obecnie dzieje się w Warszawie, niespodziewanie zwracając się również do Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy zdaniem Marcina Najmana jest winny sytuacji, która wyjątkowo rozzłościła sportowca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. Masz banknot 10 zł w portfelu? Okazuje się, że może być wart fortunę, wszystko przez jeden, konkretny szczegół
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman wściekły na Rafała Trzaskowskiego

Marcin Najman chętnie udziela się na Twitterze, często nagrywając nawet filmiki, w których mówi do swoich fanów. Tym razem postanowił opowiedzieć o tym, że zdarzyło mu się dostać mandat za parkowanie po opłaconym czasie. Zawodnik nagle zwrócił się do Rafała Trzaskowskiego i niewątpliwie był wściekły na to, jaki system kar panuje obecnie w stolicy Polski.

- Mam pytanie do prezydenta Warszawy. Odpowiedz mi, człowieku, tylko na jedno pytanie mi odpowiedz: czy ciebie popi******* już do reszty?! 250 zł ściągać z ludzi, bo się spóźnili kilka minut do samochodu?! Człowieku, przecież to jest jak ściąganie haraczy, czy ty tego nie rozumiesz? - stwierdził wyjątkowo wściekły Najman, mówiąc wprost do Rafała Trzaskowskiego.

Porażający sekret Marty Linkiewicz został w końcu ujawniony. Złapaliśmy się za głowy, wielu odczuje wściekłośćPorażający sekret Marty Linkiewicz został w końcu ujawniony. Złapaliśmy się za głowy, wielu odczuje wściekłośćCzytaj dalej

Marcin Najman nagrał filmik dla fanów

Co ciekawe, Marcin Najman dodał jednocześnie, że nie zamierza zapłacić kary, bo jego zdaniem wcale nie zawinił. Twierdzi również, że kara jest zbyt wysoka, nazywając mandat "haraczem" w związku z wysoką stawką, którą trzeba zapłacić za popełnione wykroczenie.

Już niebawem Marcin Najman ma stanąć do kolejnej walki na Fame MMA 8. Oficjalnie nie wiadomo kto będzie jego rywalem, choć spekuluje się, że będzie to ktoś z dwójki Popek - Don Kasjo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News