Fame MMA Najman
Twitter Marcin Najman
Autor Łukasz Kowalski - 23 Listopada 2020

Marcin Najman straci duże pieniądze. Wszystko przez chwilę obłędu w oktagonie

Fame MMA będzie domagać się od Marcina Najmana potężnej kary finansowej za jego zachowanie podczas sobotniej gali. Bokser-celebryta został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie. Już po gali władze Fame MMA zapowiedziały, że podejmą wobec zawodnika zdecydowane działania. Najman nie ominie także dotkliwej kary finansowej.

Fame MMA zapowiedziała zdecydowane działania wobec Marcina Najmana. Bokser-celebryta w kompromitującym stylu zakończył karierę sportową. W sobotę podczas gali Fame MMA 8 mierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Miała wziąć ślub z niepełnosprawnym mężczyzną. Przed ołtarzem przeżyła wstrząs na widok ukochanego
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
Marcin Najman uderza w Mateusz Borka. Wypomniał mu aferę z nagimi zdjęciamiMarcin Najman uderza w Mateusz Borka. Wypomniał mu aferę z nagimi zdjęciamiCzytaj dalej

Fame MMA zapowiada wielkie kary dla Marcina Najmana

Cała walka zakończyła się w oparach skandalu. Najman dwukrotnie złamał przepisy. Panowie mieli walczyć w formule bokserskiej.. Najpierw obalił przeciwnika i zaczął go okładać w parterze, przez co sędziowie przerwali walkę i odjęli mu punkt. Zaraz po wznowieniu bokser-celebryta wyprowadził kopy na ciało "Don Kasjo". Sędziowie natychmiast przerwali grę i zdyskwalifikowali Najmana.

Po walce wybuchła prawdziwa burza w internecie. Najman zapowiedział, że walka z "Don Kasjo" będzie jego ostatnią w karierze. Internauci podkreślają, że gorszego sposobu na pożegnanie ze sportem nie mógł wybrać.

Do tego Najmana czekają bardzo poważne konsekwencje swojego zachowania. Władze federacji zaraz po walce zapowiedziały, że wobec boksera-celebryty zostaną wyciągnięte bardzo poważne konsekwencje.

- Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce - napisały władze federacji w oświadczeniu zaraz po walce Najmana.

Jerzy Brzęczek jednak wyleci z reprezentacji? Zaskakujące informacje z otoczenia Zbigniewa BońkaJerzy Brzęczek jednak wyleci z reprezentacji? Zaskakujące informacje z otoczenia Zbigniewa BońkaCzytaj dalej

Władze Fame MMA zapowiadają ogromną karę finansową dla Najmana

Teraz do mediów przedostają się informacje o konkretnych działaniach wymierzonych w Najmana. Spekulowano, że zawodnik otrzyma bardzo dotkliwą karę. Teraz jeden z włodarzy Fame MMA, Krzysztof Rozpara w rozmowie z Dominikiem Woźniakiem z mma.pl zapowiedział, jak wysoka może być kara finansowa nałożona na boksera-celebrytę.

- Dla Marcina Najmana na pewno kara finansowa. To jest mechanizm, który jest zapisany w naszych umowach i za takie zachowanie musi ponieść konsekwencje. Ta kara może być większa od jego gaży - zapowiedział.

- Tylko, żeby nie było, że któryś z widzów zarzuci nam, że w taki sposób chcemy zarobić pieniądze. Taka kara na pewno będzie, a fundusze, które w ten sposób będą "zaoszczędzone", wykorzystamy do wsparcia ALMMY (Amatorska liga MMA) - dodał.

Najman po walce próbuje jeszcze walczyć o zachowanie dobrego imienia. W niedzielę wystosował krótkie oświadczenie, w którym tłumaczył swoje zachowanie. Przy okazji po raz kolejny obraził Życińskiego.

- Gdy walczy się ze Świnią , która próbuje ci rozbić rodzine i która jako jedyna nie chce walczyć w mma pomimo iż walczy w Fame Mma. To może się człowiek zagotować. - napisał Najman na Twitterze.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Czy czeka nas scenariusz z Planety Małp? Naukowcy stworzyli hybrydę człowieka i małpy
  2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Dramatyczny apel Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Chodzi o zdrowie jego ojca

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News