Marcin Najman Don Kasjo
screen - youtube.com/Kanał Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 23 Listopada 2020

Marcin Najman uderza w Mateusza Borka. Wypomniał mu aferę z nagimi zdjęciami

Marcin Najman po raz kolejny zaskoczył wszystkich kibiców sportu. Zawodnik po kompromitacji na gali Fame MMA 8 zabrał głos w mediach społecznościowych. Bokser-celebryta próbował się tłumaczyć ze swojego zachowania, a teraz dodatkowo atakuje krytyków. Oberwało się Zbigniewowi Bońkowi i Mateuszowi Borkowi, którzy jednoznacznie skomentowali jego sobotnią walkę.

Marcin Najman nie daje za wygraną. Bokser-celebryta w sobotę w kompromitującym stylu zakończył swoją karierę sportową. Podczas gali Fame MMA 8 w swojej pożegnalnej walce mierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  2. Miała wziąć ślub z niepełnosprawnym mężczyzną. Przed ołtarzem przeżyła wstrząs na widok ukochanego
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)

Marcin Najman stara się obronić swoje dobre imię

Walka zakończyła się oparach skandalu. Sędzia musiał przerwać pojedynek już w pierwszej rundzie. Najman najwyraźniej zapomniał, że walczy z "Don Kasjo" w formule bokserskiej i zaczął stosować chwyty znane z MMA i K1.

Częstochowianin najpierw obalił rywala i zaczął go okładać i sędzia przerwał pojedynek, żeby przypomnieć Najmanowi o zasadach. Po wznowieniu walki Najman zaczął wyprowadzać kopy i nie zostawił sędziom wyboru. Arbitrzy przerwali pojedynek, ogłosili "Don Kasjo: zwycięzcą, a Najmana zdyskwalifikowali.

Po walce w internecie rozpętała się burza. Głos zabrał m.in.: Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Szef polskiej piłki nie gryzł się w język. Zachowanie 41-letniego boksera skomentował w wymowny sposób.

- Komedia, debil totalny - napisał na Twitterze. - A już poważnie, to zachowanie tego pana, było spowodowane totalnym strachem, obawą przed kompromitacją, brakiem kontroli nad samym sobą.....niech Mu się wiedzie w innym życiu...powodzenia - dodał. I na koniec jeszcze zapytał przewrotnie: czy wiadomo z kim się spotka Marcin Najman na Fame 9? Dobranoc.

Najman ostro atakuje Bońka i Borka

Z kolei Borek komentował zachowanie Najmana na Kanale Sportowym. Dziennikarz spekulował, że 41-letni bokser-celebryta albo nie trenował, albo był tak przerażony, że nie wiedział co robi. Borek wytknął mu też brak wyćwiczonych automatyzmów, które nie powinny dopuścić do takiej sytuacji.

- Dla mnie nie jest to możliwe, nawet jeśli trenujesz różne formuły sportów walki, że przygotowujesz się do konkretnego pojedynku, w konkretnej formule przez dwa miesiące, czyli ja rozumiem, że jeśli normalnie trenujesz i sparujesz, to nabierasz pewnego automatyzmu w zachowaniu. Jeżeli dwa miesiące nikogo nie kopiesz i nikogo nie obalasz, tylko sparujesz na zasadach boksu, to co ci się musi włączyć w głowie, żebyś nagle miał obalić albo kogoś kopnąć? Albo w ogóle nie trenowałeś, albo jesteś tak przerażony, że w ogóle nie wiesz, co robisz - skomentował dziennikarz.

Teraz Najman próbuje ratować swoje dobre imię w mediach społecznościowych. Najpierw wydał krótki komunikat, w którym tłumaczył swoje zachowanie i nazwał Życińskiego "świnią", a teraz jeszcze atakuje krytyków, w tym Bońka i Borka.

- Kto sieje wiatr ten zbiera burze... dziś jakieś Bońki, Borki znowu mają coś do powiedzenia, a lepiej by było gdyby jeden zajął się reprezentacją, a inny obsługą telefonu, by znowu gdzieś swojego kopyta nie opublikował ... - napisał Najman w mediach społecznościowych.

Jakby tego było Najmana za jego zachowanie oraz zachowanie jego trenera, który po walce ciągnął Życińskiego za nogę, czekają poważne konsekwencje. Media donoszą, że boksera-celebrytę spotka dotkliwa kara finansowa, która ma przerosnąć jego gażę za walkę, a do tego Najman już nigdy ma nie zawalczyć na Fame MMA. W taki sposób bokser zakończył swoją karierę.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Czy czeka nas scenariusz z Planety Małp? Naukowcy stworzyli hybrydę człowieka i małpy
  2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów
  3. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)
  4. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
  5. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Dramatyczny apel Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Chodzi o zdrowie jego ojca

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News