Marcin Najman Fame MMA
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 23 Listopada 2020

Ogłoszono karę dla Najmana. Najgorsze możliwe upokorzenie, nawet jego najwięksi wrogowie się nie spodziewali

Marcin Najman niewątpliwie był jedną z najważniejszych postaci ostatniego Fame MMA. Zawodnik doprowadził do prawdziwego skandalu, a teraz ogłoszono konsekwencje, jakie poniesie. Są one wyjątkowo dotkliwe, czego można było się jednak spodziewać.

Marcin Najman doprowadził do ogromnego skandalu, gdy w co-main evencie podczas Fame MMA 8 doprowadził do dyskwalifikacji, atakując Kasjusza Życińskiego w nieprzepisowy sposób. W oktagonie doszło do ogromnej awantury, za którą Najman musiał ponieść konsekwencje.

Dziesiątki tysięcy widzów liczyły na ciekawą walkę pomiędzy Życińskim a Najmanem, gdyż obaj panowie nie kryli wielkiej niechęci do siebie nawzajem. Sam Najman obiecywał swoim fanom, że pokaże Don Kasjo, że wciąż jest w stanie go pokonać.

Ostatecznie jednak udało mu się skompromitować się przed dziesiątkami tysiącami widzów oglądającymi galę na żywo. Dziś federacja wypuściła oświadczenie, w którym jednoznacznie odniosła się do zachowania Marcina Najmana.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
Oburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowyOburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowyCzytaj dalej

Marcin Najman zdyskwalifikowany dożywotnio

Dziś na oficjalnych profilach Fame MMA 8 pojawiło się oświadczenie. Organizatorzy gali zapowiadali, że podejmą kroki przeciwko Marcinowi Najmanowi w związku z jego zachowaniem podczas sobotniej gali i tak też się stało.

- W stosunku do Pana Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z federacją Fame MMA (...) - czytamy w oświadczeniu federacji.

Co więcej, dowiedzieliśmy się również, że Fame MMA zamierza podjąć kroki prawne wobec Marcina Najmana w związku z faktem, że jego walka została przerwana w taki sposób i nie doszło do sportowego jej zakończenia. Federacja chce udowodnić, że zachowanie zawodnika było intencjonalne, a nie przypadkowe.

W tej sytuacji Najman mógłby być pewny, że straci całą swoją gażę za walkę, a być może będzie musiał nawet zapłacić dodatkową karę za swoje zachowanie. Widzowie i fani Fame MMA w komentarzach "na gorąco" życzyli sobie natychmiastowego pożegnania Marcina Najmana i tak też się stało.

Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyPolski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyCzytaj dalej

Marcin Najman nie wystąpi już na Fame MMA

Pożegnanie Marcina Najmana z Fame MMA jest prawdopodobnie końcem jego kariery. Trudno wyobrazić sobie, by jakakolwiek federacja zaproponowała mu teraz stoczenie kolejnej walki, mając na uwadze to, do czego doszło w oktagonie w sobotę. Co ciekawe, dyskwalifikacją ukarany został również trener Najmana, Damian Herczyk.

- Federacja Fame MMA podjęła decyzję o nałożeniu na niego dożywotniej dyskwalifikacji połączonej z zakazem uczestnictwa w jakichkolwiek wydarzeniach organizowanych przez Federację w przyszłości. (...) Federacja skieruje do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Pana Damiana Herczyka - czytamy dalej w oświadczeniu.

Możemy spodziewać się batalii sądowej pomiędzy Fame MMA i Marcinem Najmanem, która na pewno doczeka się dziesiątek komentarzy ze strony internautów. Słynny "El Testosteron" nie daje o sobie zapomnieć".

Marcin Najman

AKTUALIZACJA: Marcin Najman wystosował oficjalną odpowiedź na oświadczenie federacji Fame MMA.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Samsung wydał oficjalne oświadczenie. Koniec popularnych smartfonów, fani są załamani
  2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Siedlce. Potrącenie pieszego na pasach - Kto winien?
  7. Od pierwszego stycznia spore zmiany. Ministerstwo rolnictwa podzieliło się wskazówkami dla przedsiębiorców

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News