Marcin Najman
youtube.com/wringuznajmanem
Autor Mateusz Wysokiński - 24 Listopada 2020

Marcin Najman będzie miał poważne kłopoty. Powstała specjalna akcja, chcą zakończyć jego karierę

Marcin Najman w obliczu wielkich problemów? Po tym, jak bokser wystąpił w trakcie sobotniej gali Fame MMA, w Polsce wybuchła prawdziwa afera, związana z jego niesportowym zachowaniem. Władze federacji Fame MMA zaznaczały, że wybryk kontrowersyjnego sportowca będzie kosztował go występy w trakcie gal organizowanych przez federację, ale konsekwencje mogą być o wiele większe. Właśnie powstała akcja, która może zakończyć karierę byłego boksera.

Marcin Najman od wielu dni nie może zejść z ust polskiej opinii publicznej. Pięściarz, który dopuścił się niesportowego zachowania w trakcie Fame MMA wywołał lawinę komentarzy ludzi polskiego sportu. Nad zachowaniem sportowca pochylali się m.in. Mateusz Borek, Zbigniew Boniek i Krzysztof Stanowski, którzy bardzo ostro opowiadali o tym, co się stało. Teraz okazuje się, że sam Najman może mieć o wiele większe konsekwencje. Właśnie dowiedzieliśmy się o specjalnej akcji, która może zakończyć karierę sportowca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Nieprawdopodobne doniesienia mediów w sprawie Sylwestra. Jednak założymy balowe suknie i zorganizujemy przyjęcia w większym gronie?
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
Z ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć latZ ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć latCzytaj dalej

Marcin Najman będzie zmuszony zakończyć karierę? Wszystko przez nową akcję

Po tym, jak Marcin Najman niesportowo zaatakował Don Kasjo w trakcie Fame MMA 8, w Polsce rozlała się fala komentarzy. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że pięściarz w tak słaby sposób pożegnał się z występami w federacji, używając ciosów znanych z formuły MMA, wówczas, gdy miał zakontraktowaną walkę bokserską. Do zamieszania odniosły się władze federacji Fame, które poinformowały o zakończeniu współpracy z Marcinem Najmanem, a także zapowiedziały konsekwencję finansowe.

- W stosunku do Pana Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z Federacją FAME MMA. Nadto, w związku z nieakceptowalnym, niesportowym zachowaniem oraz rażącym naruszeniem zapisów umowy, która stanowiła podstawę jego udziału w gali FAME MMA 8, - stwierdziły władze Fame MMA 8.

- Federacja podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Pana Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od FAME MMA. Jednocześnie Federacja podjęła decyzję o przekazaniu części przedmiotowej kwoty pieniężnej Panu Kasjuszowi Życińskiemu. Pozostała część honorarium zostanie przekazana Polskiemu Związkowi MMA (PZMMA) w celu wsparcia młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk. - czytamy w oświadczeniu włodarzy Fame MMA.

Teraz okazuje się, że konsekwencje działania Marcina Najmana mogą być jeszcze większe. Powstała specjalna akcja, która ma zmusić pięściarza do zakończenia kariery. Włodarze Fame MMA zaapelowały do fanów, o odobserwowywanie Marcina Najmana na mediach społecznościowych i poleciły, aby zacząć się interesować i promować młodych zawodników. Akcję popierają m.in. YouTuber, zawodnik i komentator gali - Marcin Malczyński, właściciel federacji - Wojciech Gola, a także sędzia Piotr Jarosz, który stwierdził, że przestaje obserwować Najmana i nie zamierza już nigdy sędziować walk z jego udziałem.

Justyna Żyła po raz pierwszy pokazała swojego nowego chłopaka. Cała zagadka się wyjaśniła. Piotr Żyła padnie z zazdrości? (FOTO)Justyna Żyła po raz pierwszy pokazała swojego nowego chłopaka. Cała zagadka się wyjaśniła. Piotr Żyła padnie z zazdrości? (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman zakończy karierę? Sprawa nie jest tak oczywista

Mimo że trwa właśnie nagonka na Marcina Najmana, to wiele wskazuje na to, że mimo oczekiwań wielu fanów sportów walki, sobotnia walka nie była tą ostatnią. Mimo słabego PR-u, zawodnik miał dostać dwie propozycje z innych federacji, które są zainteresowane jego osobą.

- Ostatecznie przyjmę ofertę jedną z dwóch jakie dostałem kilka minut po walce z prawdziwych Federacji mma - napisał na Facebooku (pisownia oryginalna).

Sam Marcin Najman także nie ma co sobie do zarzucenia po sobotnim wybryku i w osobliwy sposób skomentował decyzję władz Fame MMA o swoim zakazie brania udziału w walkach organizowanych przez federację.

- Zawiesić to oni mogą mi co najwyżej pranie w suszarni. Mój kontrakt po walce wygasł. Natomiast to ze nie będę już musiał na codzień oglądać patoligii i szamba jaki prezentował mój rywal to akurat spora ulga. - skwitował wypowiedź władz Fame MMA bokser.

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. Dzieci posądzone o działalność terrorystyczną. Chodzi o Minecrafta, przerażające doniesienia
   2. Black Week należy do Biedronki. Klienci uwielbianej sieci mogą się nieźle zdziwić
   3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
   4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
   5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
   6. Stracisz prawo jazdy za agresję na drodze? Nowe przepisy w prawie o ruchu drogowym
   7. Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News