Marcin Najman Saleta
screen - youtube.com/ W ringu z Najmanem
Autor Łukasz Kowalski - 25 Listopada 2020

Marcin Najman ostro odpowiada Przemysławowi Salecie. Ujawnił przykre zdarzenie z przeszłości, Polacy nie wytrzymali

Marcin Najman w ostatnich dniach nie ma lekko. Najpierw bokser w skandalicznych okolicznościach zakończył swoją karierę w sportach walki, a później rozpętała się awantura z powodu pasu mistrzowskiego Przemysława Salety, który znajduje się w domu częstochowianina. Były mistrz świata oskarżył boksera-celebrytę o przywłaszczenie sobie swojej nagrody. Najman w mocnych słowach odpowiedział Salecie i wystosował wobec niego oskarżenia.

Marcin Najman kolejny dzień musi się mierzyć z krytyką wymierzoną w swoją stronę. Najpierw musiał się tłumaczyć ze swojego skandalicznego zachowania po gali Fame MMA 8, a teraz musi się zmagać z oskarżeniami Przemysława Salety.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
Właśnie dotarła do nas tragiczna wiadomość. Zmarł polski piłkarz, przegrał z ciężką chorobąWłaśnie dotarła do nas tragiczna wiadomość. Zmarł polski piłkarz, przegrał z ciężką chorobąCzytaj dalej

Marcin Najman odpowiada Przemysławowi Salecie

Wszystko rozpoczęło się od internautów, którzy na jednym z nagrań Najmana z jego domu w tle zauważyli pas mistrzowski, który przed laty wywalczył Saleta. Były pięściarz zarzucił bokserowi-celebrycie, że ten przywłaszczył sobie jego własność.

- Internauci są czujni... a ja zastanawiam się, czy dla tego człowieka jest jakaś granica żenady?!!! - rozpoczął swój wpis Przemysław Saleta. Później opisał całą sytuację związaną z pozostawieniem pasu w Polsce przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

- Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu. Chyba że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem - napisał w mediach społecznościowych Saleta.

Teraz Najman również za pośrednictwem social mediów odpowiedział swojemu byłemu koledze. Była gwiazda Fame MMA odpowiedziała Salecie, jednocześnie oskarżając go, że nigdy nie zwrócił mu pieniędzy.

- Przemku ten pas czeka na Ciebie już 15 lat.Zostawiłeś go przed wyjazdem do Stanów w naszym wspólnym klubie w Częstochowie. Miałeś przyjechać po pas i się rozliczyć za 6 miesiące za czynsz klubu, który płaciłem za Ciebie. Do dziś nie przyjechałeś ani po pas, ani się rozliczyć - odpisał Najman Salecie (pisownia oryginalna - przyp. red).

Przemysław Saleta oskarża Marcina Najmana o kradzież. Bokser pokazał mocny dowód (FOTO)Przemysław Saleta oskarża Marcina Najmana o kradzież. Bokser pokazał mocny dowód (FOTO)Czytaj dalej

Kolejny odcinek medialnych przepychanek Najmana z Saletą

Obaj panowie mają za sobą burzliwą przeszłość. Przed laty bardzo blisko się przyjaźnili, ale relację zakończył romans, jaki Najman miał z żoną Salety. Od tamtego czasu panowie nie żyją w przyjaznych stosunkach.

Swoje sprawy mieli okazję dwukrotnie rozwiązać w oktagonie. W 2010 roku panowie spotkali się na gali KSW. Pewnie wygrał Saleta przez duszenie. Po roku mieli okazję do rewanżu. Wtedy walka nie trwała długo i już w pierwszej rundzie Najman się podał z powodu kontuzji nogi.

Przepychanki byłych bokserów w mediach społecznościowych trwają od kilku dni. Saleta zaraz po walce Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim skomentował zachowanie swojego byłego kolegi.

- Jeśli po takim zachowaniu, jak w walce z "Don Kasjo", Najman dostanie jakąś propozycję walki, to będę głośno mówił, żeby takie imprezy bojkotować. Jest szkodnikiem i powinien być wykluczony z wielkiej rodziny różnych sportów walki. On nie jest sportowcem, nie ma żadnego etosu pracy, honoru ani charakteru - stwierdził w rozmowie ze Sport.pl.

Przypomnijmy, że w sobotę podczas gali Fame MMA 8 Najman został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie. Teraz musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami. Władze federacji już zapowiedziały, że bokser-celebryta został dożywotnio wykluczony, do tego Najmana czekają poważne konsekwencje finansowe. Sprawa będzie miała swój finał najpewniej na sali sądowej. Internauci wymownie skomentowali wpis Najmana, zarzucając mu przywłaszczenie sobie mienia.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Samsung wydał oficjalne oświadczenie. Koniec popularnych smartfonów, fani są załamani
  2. Wiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniem
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdni
  7. Środki dla rolników rozdzielono pospiesznie. Teraz okazuje się, że w USA pieniądze w dużej mierze trafiły do oszustów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News