Marcin Najman
instagram.com/marcinnajman
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Kwietnia 2020

Marcin Najman zdradził największą tajemnicę swojej kariery. Pseudonim nadał mu największy gwiazdor Polsatu

Marcin Najman jest coraz bliższy końca swojej kariery w zawodowym sporcie. Zawodnik Fame MMA, który ostatnimi czasy otworzył własny kanał na YouTube zdradził, kto nadał mu jego sceniczny pseudonim "El Testosteron". Okazuje się, że jest to zasługa jednego z największych gwiazdorów, który pracował przez lata w telewizji Polsat.

Marcin Najman przez całe lata występował pod znanym pseudonimem "El Testosteron". Bokser, który przeszedł drogę od zawodostwa, do dostarczania rozrywki w ramach Fame MMA prowadzi od niedawna własny program na YouTubie, na którym nie stroni od anegdot. Dzisiaj pięściarz przyznał, kto wymyślił jego pseudonim. Okazuje się, że to były gwiazdor telewizji Polsat.

Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciTragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
    2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
    3. <

Marcin Najman ujawnia tajemnice przeszłości. Jego pseudonim wymyślił popularny gwiazdor

Najman, który przed laty zapowiadał się na prawdziwą gwiazdę polskiego boksu jest postacią, obok której nie można przejść obojętnie. Bokser korzystając ze swojej dużej popularności zaczął swoją wielką przygodę z YouTubem, na którym tworzy program "Mocne uderzenie". Pierwszym gościem pięściarza był lider partii KORWiN - Janusz Korwin-Mikke, a w drugim odcinku swojego show, Najman odpowiadał na pytania widzów.

Jeden z miłośników Najmana zapytał, skąd pomysł na ksywkę "El Testosteron". Wtedy też długo wyczekiwana prawda wyszła na jaw.

Marcin Gortat szpanuje majątkiem. Posiada cztery pałace w USA, w których od przepychu może rozboleć głowaMarcin Gortat szpanuje majątkiem. Posiada cztery pałace w USA, w których od przepychu może rozboleć głowaCzytaj dalej

"Od niego się zaczęło"

Okazuje się, że popularnym pseudonimem pięściarza obdarzył jako pierwszy nie kto inny, a Mateusz Borek. Dziennikarz, który przez lata pracował w sportowej redakcji telewizji Polsat jest zapalonym fanem sztuk walki i komentując starcie Najmana z Milanem Becakiem wpadł na pomysł nazwania tak pięściarza.

- W 2005 roku podczas gali boksu w Mysłowicach, gdzie walczyłem z Milanem Becakiem, Mateusz Borek w studiu zaczął się tak wyrażać na mój temat. Wszyscy podchwycili i tak zostało do dzisiaj - powiedział Najman.

ZOBACZ TAKŻE:

      1. Jest oficjalne stanowisko rządu Korei Płd. Wyjawili stan Kim Dzong Una, ogromne zaskoczenie
      2. Pracownik firmy kurierskiej zakażony koronawirusem. Wszczęto procedurę, zarządzono kwarantannę
      3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
      4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
      5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
      6. Niemcy krytykują Polskę za obowiązek 14-dniowej kwarantanny. Premier Saksonii: polski rząd się zagalopował

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News