Marcin Najman
instagram.com/marcin.najman
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Warszawski ratusz odpowiedział Marcinowi Najmanowi. Zawodnik jest wściekły na prezydenta stolicy

Marcin Najman jest znany przede wszystkim dzięki swoim walkom w Fame MMA, jednak bokser często wypowiada się także na tematy społeczne. Ostatnio postanowił on w bardzo mocnych słowach zwrócić się do prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Okazało się, że jego skarga nie pozostała bez odpowiedzi.

Marcin Najman w ostatnim czasie jest bardzo aktywny - na początku września walczył na Fame MMA 7, a kilka dni temu wziął udział w programie "Jaka to melodia", w odcinku poświęconym Edycie Górniak. Teraz jednak bokser zaistniał w trochę mniej pozytywny sposób i bardzo ostro zaatakował prezydenta Warszawy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wiek emerytalny do zmiany. Polacy powiedzieli, czego chcą, teraz czas na ruch polityków
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Marcin Najman atakuje, warszawski ratusz odpowiada

Przypomnijmy, że Marcin Najman skarżył się na to, że dostał mandat w wysokości 250 złotych. Według zawodnika MMA było to bardzo niesprawiedliwe, ponieważ nieznacznie przekroczył czas na kupionym przez siebie bilecie. "El Testosteron" postanowił to skomentować w swoich słowach.

- Mam pytanie do prezydenta Warszawy. Odpowiedz mi, człowieku, tylko na jedno pytanie mi odpowiedz: czy ciebie popi******* już do reszty?! 250 zł ściągać z ludzi, bo się spóźnili kilka minut do samochodu?! Człowieku, przecież to jest jak ściąganie haraczy, czy ty tego nie rozumiesz? - zwrócił się bezpośrednio do Rafała Trzaskowskiego. Teraz przedstawiciel władz stołecznego miasta postanowił odnieść się do słów zawodnika.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

"Trzeba przestrzegać zasad"

W ostatnim programie "Newsroom" portalu WP sprawę skomentował Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy. Dla niego sytuacja jest kompletnie niezrozumiała. - Dużo osób lekceważyło do tej pory wszystkie zasady związane z parkowaniem. Trzeba przestrzegać zasad i trudno mi zaakceptować fakt, że na to się skarży - stwierdził stanowczo Rabiej.

Marcin Najman już wcześniej zapowiedział, że mandatu płacić nie zamierza, mimo że z pewnością stać go na to. Nie wiadomo też, czy postanowi sprawę poruszyć jeszcze raz po wypowiedzi przedstawiciela warszawskiego ratusza.

- Dużo osób lekceważyło do tej pory wszystkie zasady związane z parkowaniem. Trzeba przestrzegać zasad i trudno mi zaakceptować fakt, że na to się skarży

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Robert Lewandowski się wygadał. Ujawnił tajemnicę Bayernu Monachium, wszystko wyszło na jaw
  4. Wielkie zmiany w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Jedna z nich wyjątkowo zasmuci polskich kibiców
  5. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News