Marcin Najman
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Października 2020

Czy Marcin Najman powinien wypowiadać się jako ekspert w telewizji?

Marcin Najman właśnie naraził się milionom Polaków. Zawodnik Fame MMA zdecydował się zabrać głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zdecydował, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją. Sportowiec opublikował specjalne grafiki w mediach społecznościowych i dodał do nich osobisty komentarz. Za szokujące słowa spadła na niego prawdziwa lawina krytyki.

Marcin Najman wiele razy w przeszłości wyrażał swoje zdanie na aktualne tematy społeczno-polityczne. Tak jest i tym razem, a zawodnik Fame MMA wyraził swoją opinię o zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Zdanie byłego boksera nie spodobało się Polakom ani trochę.


Marcin Najman wywołał burzę. Jego opinia o aborcji rozwścieczyła Polaków

Kolejna ze znanych w całej Polsce osób zdecydowała się zabrać głos w kwestii tematu, który podzielił Polaków. Tym razem na temat decyzji Trybunału konstytucyjnego, który uznał aborcję eugeniczną za niezgodną z konstytucją RP, wypowiedział się znany zawodnik Fame MMA Marcin Najman.

Nie jest nowością, że kontrowersyjny zawodnik MMA wypowiada się na tematy, które interesują Polaków. Najman w przeszłości wielokrotnie w sieci zamieszczał wpisy, w których otwarcie mówił co myśli. Tak też postanowił zrobić i tym razem.

Marcin Najman zabrał głos w sprawie decyzji TK i protestów, które wybuchły w całym kraju po ogłoszeniu decyzji. Sportowiec zdecydowanie nie jest zadowolony z postawy swoich rodaków. Najman opublikował w sieci kilka grafik, które jasno mają pokazać, że popiera on w pełni decyzję Trybunału Konstytucyjnego.

Internauci nie mają litości dla Najmana, kompromitacja i skandal

W poniedziałek Marcin Najman opublikował m.in. na swoim koncie w serwisie Instagram dwie grafiki, które wstrząsnęły użytkownikami sieci. Najman zasugerował, że kobiety będące w ciąży nie mają prawa decydować o losach swojego dziecka, a aborcja to morderstwo. Pokazał to dobitnie kontrowersyjną grafiką.

Nie był to jednak koniec “popisów” zawodnika Fame MMA. Jakiś czas później “Testosteron” poszedł o krok dalej i zamieścił kolejną grafikę, przedstawiającą walkę z demonami. Tym razem zdjęcie opublikował z ostrym komentarzem w stronę Polaków.

- Rozumiem, że Ci wszyscy, którzy tak bezrefleksyjnie uwywnętrzają się nad oczywistym orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego (Polska Konstytucja broni życia), gdy będą mieli już starszych i niedołężnych rodziców, również będą ich mordować, bo po co mają się męczyć... Opamiętajcie się - napisał.

Pod wpisami Marcina Najman rozgorzała prawdziwa burza. Internauci nie zostawili suchej nitki na kontrowersyjnym zawodniku i w kolejnych komentarzach jasno dali do zrozumienia, co myślą o jego światopoglądzie. Niestety większość z uwag oburzonych internautów nie nadaje się do cytowania.

Warto zaznaczyć, że oburzeni Polacy zarzucili Najmanowi, że myli on pojęcie aborcji z eutanazją. Delikatniejsze z komentarzy sugerowały także, że sportowiec w trakcie kariery zbyt dużo razy oberwał od rywali w głowę i po prostu ma problemy z myśleniem. Takich emocji Marcin Najman nie wzbudził podczas żadnej ze swoich walk w wieloletniej karierze.

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News