Marcin Najman walka
Facebook.com/MarcinNajman
Autor Łukasz Kowalski - 27 Listopada 2020

Marcin Najman przerywa ciszę. Zapowiedział pożegnalną walkę, dziś wszystko się wyjaśni

Marcin Najman najwidoczniej jeszcze nie zamierza kończyć kariery sportowca. Bokser-celebryta zapowiadał już kilka miesięcy temu, że na dobre kończy ze sportem. Jego pożegnalną walką miał być pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, która zakończyła się w oparach skandalu. Okazuje się, że kibice będą mieli okazję jeszcze zobaczyć Najmana w oktagonie. Szef jednej z federacji podgrzał spekulacje dotyczące powrotu "El Testosterona" do oktagonu.

Marcin Najman już wiosną zapowiedział, że zamierza w tym roku zakończyć karierę sportowca. Bokser-celebryta miał stoczyć serię pożegnalnych walk. Jeszcze w październiku zapewniał, że jego walka z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim będzie jego ostatnią w karierze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Jest związana ze sportemGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Jest związana ze sportemCzytaj dalej

Marcin Najman jednak nie kończy kariery?

Sobotnia walka Najmana z "Don Kasjo" podczas gali Fame MMA zakończyła się oparach skandalu. Zawodnicy mieli stoczyć pojedynek bokserski. Mimo to Najman najpierw obalił swojego przeciwnika, po czym zaczął go kopać.

Walka zakończyła się zwycięstwem Życińskiego i dyskwalifikacją Najmana. Dodatkowo "El Testosteron" za swoje zachowanie został dożywotnio zdyskwalifikowany przez Fame MMA. Co więcej, grożą mu poważne konsekwencje finansowe. Najprawdopodobniej jego konflikt z władzami Fame MMA zakończy się w sądzie.

Jak się okazuje, ta sprawa wcale nie zakończyła kariery sportowej Najmana. Bokser-celebryta w tym tygodniu zapowiedział już, że kibice będą mieli okazję prawdopodobnie okazję zobaczyć go jeszcze w oktagonie.

- Niewykluczone, że już w najbliższą sobotę będzie ogłoszona moja pożegnalna walka, wielki hit, na który czeka cała Polska, ale nie chcę wychodzić przed szereg, bo jeszcze przed nami zostało kilka kwestii do ustalenia - zdradził "El Testosteron" w swoich mediach społecznościowych.

Właśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazWłaśnie ujawniono ostatnie słowa Diego Maradony przed śmiercią. Brzmią porażająco, prawda wyszła dopiero terazCzytaj dalej

Przyszłość Najana wyjaśni się w najbliższych dniach

Były bokser zdradził, że po walce z "Don Kasjo" zgłosiły się do niego dwie federacje, które chętnie widziałyby go w swoich szeregach. Kibice zaczęli spekulować, że jedna ze wspomnianych federacji to Fight Exclusive Night.

Na razie żadne ustalenia zawodnika z nową federacją nie zostały przedstawione. Prezes FEN Paweł Jóźwiak, w rozmowie z kanałem mma.pl zapowiedział, że na razie nie ma tematu Najmana w jego federacji, ale jego wypowiedź podgrzała spekulacje dotyczące przyszłości "El Testosterona".

- Na tę chwilę nie ma takiego tematu, ale wiadomo, że my się na nic nie zamykamy. Teraz się skupiamy na najbliższej gali - stwierdził zdawkowo Jóźwiak. Zgodnie z tym, co mówił Najman, jego przyszłość powinna się wyjaśnić w najbliższych dniach.

Przeciwko zatrudnieniu boksera-celebryty przez FEN jest jedna z gwiazd tej federacji Dominik Zadora. Mistrz federacji w K1 zapowiedział, że jeżeli FEN zatrudni Najmana, to on zrezygnuje z walk dla tej organizacji.

- Każdy może sobie pisać w sieci, co chce, ale zawodnicy czy nasi współpracownicy nie są od tego, by stawiać warunki i dyktować nam kogo mamy zatrudniać. My podejmujemy decyzje i możemy zatrudniać, kogo chcemy - odpowiedział Zadorze Jóźwiak.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zamieszanie w sklepie morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy
  2. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News