Marcin Najman
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Marca 2020

Sensacja w walce Marcina Najmana. Nie wiedział co się dzieje, kompletne upokorzenie

Marcin Najman jest jedynym profesjonalistą w Fame MMA. Nie pokazał tego w walce z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, który rozniósł go już w pierwszej rundzie.

Najman został totalnie upokorzony przez "Bestię". Najpierw Piechowiak próbował go obalić, jednak Najman nieprzepisowo trzymał się siatki, za co otrzymał ujemny punkt. Punktowe rozstrzygnięcie okazało się jednak niepotrzebne. Piechowiak trafił Najmana mocnym ciosem, obalił i dokończył robotę w parterze.

Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. Gwiazda telewizji udusiła rywala i wyzwała Marcina Najmana do walki. "Jego też tak załatwię"Czytaj dalej

Marcin Najman sensacyjnie przegrywa

- Silny chłopak, nie udało mi się go powstrzymać. Piotrek powalił mnie tym pędem, powalił mnie i wygrał. Bardzo chciałem przeprosić mojego trenera. To nie tak miało wyglądać. Pewnie niebawem będę się z wami żegnał - oświadczył po walce były bokser. - Piotrek wszedł swoją serią no i tyle - podsumował Najman. - Jeśli zrobicie mi godne pożegnanie i dacie rywala, który nie jest tak silny jak "Bestia", to może dam się skusić - mówił.

Po nieoczekiwanym zwycięstwie "Bestia" Piechowiak nie posiadał się ze sczęścia. - Co tu dużo mówić - walka chyba była dosyć przyjemna dla oka. Trzy tygodnie temu naderwałem pachwinę, mialem robione blokady. Jak upadłem tutaj, to był trzask, na pewno kontuzja się odnowiła. Ale ja mam w d... co będzie jutro - oświadczył rozpromieniony kulturysta.

Najbardziej kompromitujący pojedynek w historii Fame MMA. Żenująca bójka, brak słówNajbardziej kompromitujący pojedynek w historii Fame MMA. Żenująca bójka, brak słówCzytaj dalej

"Bestia" dziękuje trenerom i rodzinie

- Dziękuję moim trenerom za nauczenie mnie parteru i kilku technik. Te wypracowane ciosy były tym, co dało mi zwycięstwo. Dziękuję też mojej żonie i synkowi, którzy mnie wspierali - stwierdził Piechowiak. - Nie wiem czy trudniejsze jest MMA czy kulturystyka, 50/50 - ocenił Piechowiak, który jest zawodnikiem sportów sylwetkowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News