Marcin Najman
youtube.com/ ringpolskapl2
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Marca 2020

Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz

Marcin Najman szykuje się do dzisiejszej walki w Fame MMA. Popularny bokser, który w latach swojej profesjonalnej kariery zasłynął przegrywaniem swoich walk, jest prawdziwą gwiazdą federacji walk między celebrytami i wszyscy czekają, aż dziś skrzyżuje rękawicę w walce z Piotrem Piechowiakiem. Sportowiec postanowił pochwalić się nagraniem, w trakcie którego pokazuje swoje przygotowania do walki, a także skrytykował działania polskiego rządu w sprawie koronawirusa.

Marcin Najman może dzisiaj zapewnić fanom wiele emocji. Bokser, który po skończeniu kariery w ringu zajął się walkami na Fame MMA, zdaniem wielu jest faworytem walki z Piotrem Piechowiakiem. Szczególnie że pochodzący z Częstochowy sportowiec odniósł w trakcie ostatniej gali wielkie zwycięstwo z Bonusem BGC. O tym, w jak dobrej formie znajduje się pięściarz, możemy przekonać się, oglądając nagranie wideo, które zamieścił na social-mediach. Oprócz tego sportowiec powiedział, co sądzi o okresie kwarantanny zarządzonym przez polski rząd.

Reprezentant Polski zakończył karierę. Ma na koncie pięć mistrzów, został prawdziwą legendąReprezentant Polski zakończył karierę. Ma na koncie pięć mistrzów, został prawdziwą legendąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Marcin Najman szykuje się do walki wieczoru. Będzie gwiazdą tej edycji Fame MMA?

Mimo że organizacja wydarzenia, jakim jest Fame MMA, jest bardzo kontrowersyjna i budzi emocje wśród kibiców, to wszyscy będą mogli obejrzeć starcia celebrytów on-line za 20 złotych w opcji pay-per-view. Mimo obostrzeń i nowych zasad organizacji imprez wprowadzonych przez polski rząd, bohaterowie dzisiejszego wieczoru już szykują się do skrzyżowania pięści. Osobą, która szczególnie łaknie sukcesu, jest Marcin Najman, o czym dał znać za pośrednictwem swoich social-mediów.

Na nagraniu umieszczonym w sieci przez boksera możemy zobaczyć jego trening w podwarszawskich Ząbkach. Mimo że wszyscy alarmują o ryzyku zakażeń koronawirusem, sam Najman się nim zbytnio nie przejmuje. Mało tego, oskarża on polskie władze o łamanie wolności obywatelskiej i wprowadzenie praw, które są niezgodne z konstytucją.

Absurdalne tłumaczenie Jurgena Kloppa. Odpadł z Ligi Mistrzów przez wirusaAbsurdalne tłumaczenie Jurgena Kloppa. Odpadł z Ligi Mistrzów przez wirusaCzytaj dalej

Marcin Najman nie szczędzi krytyki rządowi

Mimo że w Polsce codziennie słyszymy o coraz większej ilości zarażeń i zgonów, to Marcin Najman zachowuje spokój i uważa, że o wiele bardziej od samego koronawirusa jest kwarantanna, która ma odciskać piętno psychiczne na Polakach.

- Co do tych obostrzeń - w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją w świetle tego, że nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego. Ja nie wiem, jak to będzie dalej funkcjonowało, ale uważam, że gdzieś została przekroczona granica, wprowadzając te obostrzenia. Żeby nie okazało się za chwilę, że dużo więcej osób będzie ginęło przez samobójstwa niż od koronawirusa - powiedział Najman w rozmowie z SuperExpressem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)
  4. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacji
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News