Marcin najman strajk
screen - youtube.com/Kanał Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 28 Października 2020

Marcin Najman ruszył bronić Jasnej Góry. Obrona trwała krócej niż jego walki (WIDEO)

Marcin Najman w ostatnim czasie bardzo często komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Były bokser nie kryje się ze swoimi poglądami, które prezentuje w swoich mediach społecznościowych. We wtorek pojechał do rodzinnej Częstochowy, aby bronić Jasnej Góry. To, co zastał na miejscu, kompletnie do zdziwiło.

Marcin Najman w ostatnich tygodniach bardzo mocno zaangażował się w kwestie polityczne. Na swoich profilach w mediach społecznościowych komentuje otaczającą nas rzeczywistość, nie rzadko atakując przy tym polityków.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  2. Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacjiNieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacjiCzytaj dalej

Marcin Najman ruszył z odsieczą na Jasną Górę

Były bokser w ostatnich tygodniach stał się komentatorem w programach TVP Info. Były bokser bardzo często zabiera w nich głos na przeróżne tematy, które także porusza m.in.: na Twitterze. W jednym ze swoich filmików bardzo mocno krytykował prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Zawodnik zabrał głos także wobec ostatnich wydarzeń w Polsce. W czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją. Wywołało to falę protestów w całym kraju.

Protestujące kobiety poparło wiele znanych postaci ze świata sportu, m.in.: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Andrzej Wrona, Ewa Swoboda, Katarzyna Skorupa czy Joanna Wołosz. Na drugim biegunie znalazł się Najman, który udostępnił w mediach społecznościowych grafikę, która jasno mówi, że sprzeciwia się aborcji.

We wtorek były bokser odpowiedział na informacje o tym, że atakowane jest sanktuarium na Jasnej Górze. W odpowiedzi Najman pojechał do swojej rodzinnej Częstochowy, by obronić kościół przed atakującymi.

Nie żyje słynny polski skoczek narciarski. Miał na koncie wiele sukcesów, fani pogrążyli się w żałobieNie żyje słynny polski skoczek narciarski. Miał na koncie wiele sukcesów, fani pogrążyli się w żałobieCzytaj dalej

Reakcja Najmana na wydarzenia z Jasnej Góry

W niedzielę pojawił się informacje, że protestujący niszczą pomniki i miejsca kultu religijnego. Na to nie pozostał obojętny Najman. We wtorek pojechał na Jasną Górę i był gotowy bronić sanktuarium przed protestującymi.

To, co zastał Najman na miejscu, zupełnie go zdziwiło. Swoją reakcję na to, co się działo na Jasnej Górze, zamieścił w mediach społecznościowych. Jak się okazało, Sanktuarium nie było puste i przez nikogo nieatakowane.

- Z miejsca wsiadłem, przyjechałem, by spełnić obywatelski obowiązek i bronić Kościoła. A to jest jedna wielka prowokacja. Przecież tu nikogo nie ma. Nikt nie atakuje Jasnej Góry. Co wy pier*****ie za głupoty! Przecież wy tylko podsycacie nastroje, nic więcej - relacjonował Najman na nagraniu.

Najman przygotowuje się do swojej ostatniej walki w karierze. Już kilka miesięcy temu były bokser zapowiedział, że kończy z zawodowym sportem. Podczas gali Fame MMA 7 w jednej ze swoich ostatnich walk pokonał Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka.

W listopadzie na gali Fame MMA 8 dojdzie do jego prawdopodobnie ostatniego pojedynku. W klatce zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Obaj panowie podsycają nastroje jeszcze przed walką. Rywal nazwał Najmana "najdroższym workiem treningowym świata".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogórek w programie na żywo uderzyła w Terleckiego z PiS. Poszło o Strajk Kobiet i symbole
  2. Algorytm przewidział pogodę na zimę. Zaskakujące prognozy, czy możemy liczyć na śnieg?
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Pijany kierowca ciężarówki w Lubinie. Jest nagranie
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News