Marcin Najman
Fame MMA
Autor Bartosz Goluch - 29 Marca 2020

Trener Marcina Najmana skomentował porażkę swojego podopiecznego. Jest wściekły

Marcin Najman w kompromitującym stylu przegrał walkę na Fame MMA 6. Kulturysta Piotr "Bestia" Piechowiak znokautował byłego boksera już w pierwszej rundzie pojedynku. Trener Najmana Damian Herczyk nie zostawił suchej nitki na swoim zawodniku.

Po wygranej w debiucie w federacji Fame MMA z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem, w drugiej walce Marcin Najman poległ z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Zawodnik z Częstochowy zapowiadał, że bez problemów rozprawi się z rywalem, jednak w oktagonie był absolutnie bezradny i szybko uległ kulturyście. Trener Najmana nie kryje zażenowania postawą swojego podopiecznego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Fala zwolnień w skokach narciarskich. Na bruk trafiło prawie 100 osóbFala zwolnień w skokach narciarskich. Na bruk trafiło prawie 100 osóbCzytaj dalej

Marcin Najman nie popisał się na Fame MMA. Jego trener jest rozgoryczony

- Całe przygotowania nie wiem po co były, bo poszły w d... Tyle mogę podsumować, bo nie zrobił ani jednej akcji z treningów - powiedział Herczyk w rozmowie z serwisem MMANews. Zdaniem szkoleniowca, Najmana zawiodła "głowa". - Myślę, że tu jest kwestia psychiki i że on tego nie dźwiga. Jest strasznie spięty jak wychodzi, bo widziałem to już drugi raz. Trening to trening. Potwierdzą to też moi zawodnicy, nawet pisali do mnie, sami nie wierzyli w to ile błędów popełnił - ocenił.

Herczyk twierdzi, że Najman nie stosował się do planu, który wspólnie opracowali przed walką. Nie wyklucza, że w przygotowania byłego boksera wmieszał się ktoś inny. - Jestem na niego wk..., bo w stójce, oczywiście na 2 dni przed walką pojechał sobie do jakiegoś boksera, który mu pewnie natłukł swoje teorie i dokładnie to co robił u niego na treningu robił potem na walce. Miał tego nie robić, miał iść w drugą stronę, robiliśmy zupełnie odwrotne akcje. Efekt jest jaki jest - stwierdził.

Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futboluNie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futboluCzytaj dalej

To koniec Najmana w Fame MMA?

Mimo dotkliwej porażki i fatalnej postawy Najmana, trener Herczyk nie zamierza rezygnować ze współpracy z zawodnikiem. - Ja go nie przekreślam. Jeżeli będzie chciał dalej ze mną współpracować, to jak najbardziej jestem na to otwarty - zadeklarował.

Początkowo wydawało się, że Najman zrezygnuje z dalszej przygody z Fame MMA. Tuż po walce oświadczył, że "będzie już kończył", ale po chwili dodał, że nie wyklucza "godnego pożegnania" z federacją pod warunkiem, że dostanie odpowiedniego rywala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Wielkie zamieszanie w Jagiellonii. Piłkarze sprzeciwiają się decyzji klubu, chodzi o pieniądze
  4. Piękny gest Wojciecha Szczęsnego. Zrezygnował z fortuny, żeby pomóc. Wielkie brawa
  5. PZPN odtajnił nieznane szczegóły na temat pracy Jerzego Brzęczka. Kibice nie mogą uwierzyć (WIDEO)
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News