Marcin Najman
Facebook
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Marca 2020

Marcin Najman wyzwany na kolejną walkę. Jego przeciwnik zaskoczy wszystkich kibiców

Marcin Najman zaliczył kolejną już porażkę. Tym razem popularny “Testosteron” okazał się gorszy od kulturysty Piotra Piechowiaka. Podczas pojedynku na gali Fame MMA 6. słynący z kontrowersji zawodnik wytrzymał w ringu zaledwie kilkadziesiąt sekund. Mimo to nie brakuje kolejnych chętnych na walkę z nim. 

Marcin Najman słynie z tego, że potrafi wokół swojej osoby wywołać szum medialny. Kolejne pojedynki pięściarza z Częstochowy oglądają setki tysięcy zaciekawionych kibiców sportów walki. I choć prawdziwych sukcesów Najman nigdy nie osiągnął, to już na zawsze zapisał się w historii polskich sportów walki. Teraz kolejny zawodnik zgłasza chęć walki z nim.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
    2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy


Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznieMarcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznieCzytaj dalej


Marcin Najman doznał kolejnej kompromitującej porażki

Najman starcie z kulturystą Piotrem “Bestią” Piechowiakiem na sobotniej gali Fame MMA 6. zaczął od kilku udanych ciosów. Były to jednak dobre złego początki, gdyż już kilkadziesiąt sekund później popularny “Testosteron” leżał na macie, a sędzia musiał przerwać walkę. Stało się, kolejna porażka Marcina Najmana. Po zakończeniu walki częstochowianin był wyraźnie zrezygnowany. Udzielił wypowiedzi, która może sugerować, że nie będziemy mieć już wielu okazji, by oglądać go w ringu.

- Nikt nie zakładał, że ta walka skończy się na punkty. Ale później Piotrek wszedł swoją serią i tyle. Powoli będę się z wami żegnał. Piotrkowi życzę wszystkiego dobrego. Niech mu się wiedzie jak najlepiej. - powiedział tuż po walce.

Marta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocjiMarta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocjiCzytaj dalej

Koniec kariery Najmana? Kolejny zawodnik jednak chce z nim walczyć

Chwilę później Najman kontynuował wypowiedź, zostawiając wszystkim swoim fanom nadzieję jeszcze jedną okazję dopingowania go.

-Jeżeli zrobicie mi ładne pożegnanie, to być może jeszcze raz się skuszę. Tylko trzeba odpowiednio dopasować rywala, żeby nie był tak silny jak ten "Bestia". - zakończył 41-latek.

Pierwszy chętny do pojedynku z Najmanem już jest. Objawił się na już w sobotni wieczór właśnie podczas gali Fame MMA. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński po swoim pojedynku z Maciejem Ratajem zakończonym zwycięstwem, zapowiedział, że chce “załatwić” również Najmana. Panowie od dłuższego czasu pozostają w konflikcie.

- Mam nadzieję, że oglądał. Jego też tak załatwię - powiedział Kasjo.

Czy do walki faktycznie dojdzie, nie wiadomo, pozostaje nam jedynie czekać. Jedno jest pewne, jeśli pojedynek się odbędzie, emocji na pewno nie zabraknie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News