Marcin Najman
YouTube.com/W ringu z Najmanem
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Listopada 2020

Marcin Najman zdradził, kiedy odbędzie się jego pożegnalna walka. Kibice zacierają ręce, podał też możliwego rywala

Marcin Najman opublikował w sieci krótki materiał wideo. Na nagraniu postanowił w końcu zdradzić, kiedy zamierza stoczyć pożegnalną walkę na zakończenie kariery. Bokser-celebryta zdradził także, jakie organizacje MMA rzekomo zgłosiły się do niego z propozycją kontraktu po skandalu, jaki wywołał w trakcie pojedynku z “Don Kasjo” na Fame MMA 8. 

Marcin Najman rozwiał wszelkie wątpliwości. “El Testosteron” opublikował w sieci wypowiedź, w której zdradził, w jaki sposób zamierza zakończyć karierę. Szykuje on walkę, która odbędzie się już wkrótce.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Nikt nie wiedział, chodzi o wielkiego PolakaGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Nikt nie wiedział, chodzi o wielkiego PolakaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  2. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
  3. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)


Marcin Najman zdradza plany na temat kolejnej walki

Tydzień od skandalu podczas Fame MMA 8 Marcin Najman postanowił wypowiedzieć się na temat plotek, które otaczały jego osobę od kilku dni. Po walce z “Don Kasjo” na 41-latka spadła wielka lawina krytyki, a społeczność MMA rozpoczęła inicjatywę, by wykluczyć go z udziału w jakichkolwiek galach sportów walki w Polsce.

Jest to wynik skandalicznego zachowania Najmana właśnie w starciu z Kasjuszem Życińskim. Choć walka miała odbyć się na zasadach boksu, Najman złamał przepisy. Najpierw obalił rywala, a następnie kopnął go. Za swoje zachowanie został zdyskwalifikowany.

W oktagonie wybuchła wielka awantura. Interweniować musiała ochrona. W trakcie zamieszania trener Marcina Najmana Damian Herczyk uszkodził nogę Kasjusza Życińskiego.

Sam Najman nic nie robił sobie z krytyki i był przekonany o tym, że postąpił słusznie. Chwalił się, że pokonałby “Don Kasjo” w parterze, choć zgodził się na walkę bokserską. Uważał też, że otrzymał dwie oferty od największych federacji MMA w Polsce na stoczenie kolejnej walki.

Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Najman sam zorganizuje swoją pożegnalną walkę

W sobotę wreszcie postanowił zdradzić Polakom, o jakie federacje chodzi. Najman opublikował na swoim kanale na YouTube wideo, w którym zdradził też swoje plany na pożegnalny pojedynek. Okazało się, że to FEN i Celtic Gladiator miały proponować 41-latkowi walkę.

- Miałem dwie konkretne propozycje, ale żadnych dalszych rozmów już nie będzie. Moją pożegnalną walkę zorganizują moi partnerzy biznesowi. To oni przetłumaczyli mi, bym przestał nabijać kabzę innym. Pojedynek odbędzie się w styczniu. Będzie to walka w formule MMA lub starcie bez reguł, bo coś takiego też rozważamy. - mówił kontrowersyjny zawodnik.

- A dlaczego w styczniu? By się nie roztrenować. Chcę podtrzymać formę, a jak sami widzieliście, obalenia wychodzą mi całkiem całkiem - dodał wyraźnie zadowolony z siebie Najman, tym samym nawiązując do złamania reguł podczas walki z “Don Kasjo”.

Marcin Najman zdradził także, że organizowana przez niego gala odbędzie się w studiu. Dodał, że jego rywalem może być Szymon Wrzesień, youtuber, który znany jest pod pseudonimem “Taxi Złotówa”. Podobno mężczyzna od dawna zabiega o walkę z “El Testosteronem”.

- To będą cztery pojedynki, które będzie można zobaczyć oczywiście w formacie PPV. Nie zabraknie tam moich przyjaciół. Nie zabraknie tortu, konfetti. Atrakcją dla widzów będzie też koncert. Bo to nie będzie tylko pożegnalna walka Marcina Najmana. To będzie pożegnalna gala Marcina Najmana - wydarzenie, które na pewno zapamiętacie na długo. I jestem przekonany, że właśnie taka gala będzie odpowiednim zakończeniem mojej długiej, 23-letniej przygody ze sportami walki - powiedział Najman.

Źródło: YouTube W ringu z Najmanem

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"
  2. Pilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałku
  3. Skandal w sprawie śmierci Diego Maradony. Pielęgniarka przyznała się do kłamstwa, miała być zmuszona
  4. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  5. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News